Гідроізоляція для басейнів

Захист басейну від протікання є дуже важливим етапом будівництва водного споруди, від якого залежить його подальше стабільне функціонування. Компанія «Лорд-Х» проведе якісні гідроізоляційні роботи в стислі терміни.

Гидроизоляция для бассейна мозаикой

Мозаїка

 

Плёнка - качественная гидроизоляция для бассейнов

Плівка

 

 

Копинг - вариант гидроизоляции для бассейна

Копінг

 

Плитка для терассы - способ гидроизоляции бассейнов

Плитка для тераси

 

 

 Для чого потрібна гідроізоляція басейну?


Гідроізоляція басейну - процес, значення якого важко переоцінити. Адже саме від цього етапу залежить захист басейну від деформацій, протікань і складнощів, пов'язаних з ремонтом.

Оскільки більшість чаш басейнів виконуються з бетону, який схильний до руйнівної дії води, необхідно дуже ретельно проводити всі гідроізоляційні роботи.

Який буває гідроізоляція для басейнів?

Гідроізоляція басейну може бути зовнішньої, внутрішньої, проникаючої і обмазувальної. Для зовнішньої гідроізоляції найчастіше використовується ПВХ плівка для басейну, рідше - спеціальні бентонітові мати.


Гідроізоляція басейну проводиться паралельно зі зведенням чаші, що дозволяє позбутися від подальших проблем з функціонуванням споруди.


При зведенні чаші в місцях стику конструкційних елементів утворюються робочі шви, так звані холодні шви, які в обов'язковому порядку повинні бути герметизовані. Для цього в місцях стику прокладаються спеціальні герметизуючі матеріали. Також можливе використання інноваційних полімерних матеріалів, які створюють надійну герметизацію. Також можливе застосування гідроізоляційних матеріалів на основі гідрофільного поліуретану або бентонітової шнура.


Дуже часто для гідроізоляції басейну використовується рулонний гідроізоляція, в якій велику роль грає ПВХ плівка для басейну.

ПВХ плівка користується великою популярністю, оскільки відмінно поєднує привабливий естетичний вигляд та гідроізоляційні функції. Плівку легко викроїти під розміри і форму басейну. Крім того ПВХ плівка для басейну є відмінним бар'єром для водоростей і бактерій, перешкоджає тиску грунту на чашу басейну. Негативними моментами плівки є її обмежені декоративні можливості і ризик пошкодження.


Одним з поширених способів гидроизолировать басейн є проникаюча гідроізоляція, яка забезпечується складами проникаючої дії різних виробників. Це сухі склади, які складаються із спеціально приготованого цементу, піску кварцу і хімічно активних добавок, які дуже глибоко проникають в бетон.


Перевагою такої гідроізоляції є висока ефективність навіть при сильному гідростатичному тиску.


Захистити басейн від води можна шляхом обмазувальної гідроізоляції, для якої використовуються різні полімерцементні склади. Застосування цього методу дає можливість створити водонепроникний шар, стійкий не тільки до впливу води, але і до механічних пошкоджень.

Наносити гідроізоляційні склади необхідно після того, як бетонна чаша вистояти, перед їх застосуванням дуже важливо прогрунтувати поверхню спеціальними засобами.

Гідроізоляційні роботи можна виконувати самостійно, але тут дуже висока ймовірність, що ви пропустіть важливі моменти, або завдасте шар складів, недостатній для повноцінної ізоляції.

Такий важливий етап роботи як гідроізоляція для басейнів найкраще доручити фахівцям.