Атракціони і аксесуари для басейнів

Каталог аксесуарів для вашого басейна:

Купання в джерелі доставить величезну кількість позитивних емоцій, але без додаткових пристосувань є неповноцінним. Спеціальне оснащення для басейнів дозволить приймати водні процедури в умовах повного комфорту.

Аксесуари для басейнів призначені:

Для догляду за басейном, повноцінним обслуговуванням і очищенням. Особливу увагу варто приділити аксесуарам, призначеним для фільтрації води.

Щоб басейн завжди відзначався чистотою, необхідні комплектуючі для очищення стінок і дна басейну, які допомагають швидко видалити сміття і наліт.

Пристосування для басейнів, у вигляді різних тентів і накриттів, також є дуже важливими. Для літнього періоду можна купити легкий тент у вигляді плаваючого покривала, роллета. Такі покриття зручні в експлуатації, невибагливі в догляді, але їх користь дуже складно переоцінити.

 

В окрему категорію варто виділити теплозберігаючі покриття - солярні плівки, за допомогою яких можна суттєво знизити тепловтрати басейну, скоротити витрати на обігрів води.


Солярна плівка, за рахунок прозорої поверхні, створює ефект парника, підвищуючи температуру води. Для консервації басейну на зимовий період необхідно купити аксесуари для басейнів у вигляді брезентових тентів, які герметично упаковують поверхню водного споруди.


 

Також на ринку представлені покриття під басейн, основною метою яких є захист дна басейну від можливих пошкоджень, освіти цвілі.


Пристосування для басейнів призначені для очищення, включають таке важливе пристрій як поверхневий скіммер. Він встановлюється на стіну, виводиться на систему фільтрації води, відмінно вловлює сміття, плаваючий на поверхні води: листя, травинки, комах.


Ціна на аксесуари для басейнів залежить від модифікації і площі, на яку розраховано обладнання.

 

Дуже важливо придбати комплект обладнання для очищення басейну, що складається з довгої штанги, сачка і водного пилососа. За допомогою такого нехитрого поєднання ви зможете утримувати басейн в ідеальному стані.

Якщо у вашій родині є діти, вам просто необхідно обзавестися різними водними атракціонами.

 

Це можуть бути як стаціонарні установки, які монтуються на етапі будівництва, так і легкі аксесуари, що дозволяють істотно урізноманітнити гри на воді.

 

До першої категорії відносяться водні гірки, водоспади, протитечія, гідромасажні установки. Друга категорія аксесуарів є більш доступною - надувні крісла, м'ячі, волейбольні набори з сіткою.

 

За допомогою цих простих пристосувань ви зможете влаштовувати сімейні змагання.

 

Необов'язковими, але бажаними є фішки для басейнів, що підвищують рівень комфорту: сходи для басейнів, світлодіодні водонепроникні ліхтарі, системи безпеки, системи контролю кількості хімічних речовин.

Придбання додаткових пристосувань в басейн дозволить зробити відпочинок на воді не тільки комфортним, але і безпечним. Ви зможете в повній мірі насолодитися приємними емоціями.

<< Назад