Переливний басейн

Назва переливні такі басейни отримали завдяки станом води, коли вона переливається з ванни басейну в іншу ємність, а вже звідти забирається на фільтрацію, на відміну від скиммерного басейну, де вода на фільтрацію забирається безпосередньо з ванни басейну. У переливних басейнах використовується так званий вертикальний принцип фільтрації, коли очищена вода надходить в басейн через форсунки, розташовані як правило в дні басейну, а витікає з нього в спеціальні жолоби, розташовані вздовж периметра басейну.Дзеркало води у таких басейнів як правило розташовується на рівні підлоги, тим самим створюючи вражаючий вид натягнутою водної гладі. Піднімаючись знизу вгору, вода  опускається  на дно частки бруду, пилу і різного сміття, змиваючи їх в переливної жолоб, а потім в переливної компенсаційну ємність, тим самим залишаючи басейн завжди в чистому і готовому для купання стані. Звичайно ж, це не говорить про те, що тепер не треба пилососити басейн. Зрозуміло, такий принцип фільтрації не виключає повністю чищення басейну пилососом, але полегшує його роботу, скорочуючи час на прибирання.

Слід сказати, що переливної басейн вимагає більшого догляду, ніж скімерний, за рахунок наявності переливного жолоба, який необхідно промивати періодично 2 рази в сезон, і переливної компенсаційної ємності, яку також необхідно чистити в середньому 1 раз на місяць. Що стосується вартості переливного басейну в порівнянні скиммерного при інших однакових параметрах, то вона більше на 30% -50%. Отже, переваги переливного басейну - практично завжди чистий басейн і вражаючий вид натягнутого дзеркала води, що сполучається з рівнем підлоги.

Компанія Лорд Х пропонує переливні басейни і надає технічну підтримку в питаннях сервісного обслуговування.

Замовляйте у нас переливної басейн і насолоджуйтеся красивим видом водної гладі і незабутньо чистою водою і поверхнею басейну.