Послуги з будівництва плавальних басейнів


Попит на будівництво плавальних басейнів 

Плавальні басейни, під якими ми розуміємо громадські басейни, останнім часом користуються підвищеним попитом. Найчастіше плавальні басейни замовляють SPA-центри, фітнес-клуби для залучення клієнтів, оскільки люди з більшою охотою відвідують спортзал, в якому є можливість поплавати. Плавання є унікальним видом спорту, завдяки якому опрацьовуються всі групи м'язів, причому, без ризику отримання будь-яких травм.

Пропозиція по будівництву  плавальних басейнів 

У компанії «Лорд-Х» ви можете замовити будівництво плавальних басейнів будь-якої площі, форми і призначення. Залежно від специфіки закладу, ми можемо спорудити закритий і відкритий басейн. Також можливе будівництво схильних до трансформації басейнів, які можуть бути як відкритими, так і критими, в залежності від пори року.

 

Залежно від призначення басейни класифікуються на тренувальні, демонстраційні, басейни для оздоровчого плавання, для стрибків у воду, універсальні. Найбільш вигідними є остання категорія басейнів, в якій можна влаштовувати змагання з водних видів спорту, плавати, плескатися.

Переваги будівництва  плавальних басейнів

У будівництві плавальних басейнів громадського призначення використовуються такі матеріали як композит і бетон, оскільки вони є найбільш довговічними і міцними. Найбільш затребуване спорудження плавального басейну з бетонною чашею, оскільки бетон дозволяє зробити перепади глибини, створивши зони для дорослих і для дітей, встановлювати чаші різної форми.

Строительство плавательных бассейнов

Бетонна чаша довговічніша, що є дуже важливим фактором при спорудженні плавальних басейнів. До того ж, бетонні басейни дуже привабливі в плані декору: зсередини чашу можна викласти плиткою або  мозаїкою, створити різноманітні малюнки.

Дуже важливим фактором при будівництві плавальних басейнів з бетонною чашею є можливість установки водних атракціонів, що додасть водного спорудження додаткової популярності.

 

У будівництві плавальних басейнів з композитних матеріалів нами використовуються інноваційні технології, в основі яких лежить застосування особливого керамічного шару, розміщеного між композитним матеріалом. Ця особливість надає готової чаші особливу міцність. Композитні басейни відрізняються зниженою теплопровідністю, що дозволяє скоротити витрати на обігрів води.

Недоліки будівництва  плавальних  басейнів

Основним недоліком будівництва плавальних басейнів, в першу чергу, потрібно назвати складності організаційних питань. Побудувати чашу, провести всі комунікації і встановити заставні елементи досить просто, але набагато складніше отримати всі дозвільні документи.

Якщо говорити про бетонній чаші плавального басейну, то тут є тільки один недолік - тривалий час спорудження. Якщо врахувати тривалий термін будівництва громадських басейнів, то цим недоліком можна знехтувати.

Основним недоліком виготовлення композитних чаш є відсутність можливості внести корективи в уже готове споруда, тоді як з бетонною чашею таких складнощів не виникає.

 

Технологічні нюанси будівництва 

Головною відмінною рисою будівництва плавальних басейнів є підвищені вимоги до безпеки. У спорудженні громадських басейнів повинні використовуватися дуже міцні і абсолютно безпечні матеріали. Жорсткі стандарти застосовуються не тільки до матеріалу чаш, а й до обладнання, яке відповідає за фільтрацію води і повітря. Всі апарати, встановлені в громадському басейні, повинні відповідати підвищеним критеріям потужності і зносостійкості.

стоимость строительства плавательного бассейна

Роботу плавальних басейнів постійно перевіряють різні інстанції - СЕС, пожежна служба, що вимагає посиленого контролю стану обладнання. Ми споруджуємо басейни в повній відповідності до стандартів, а також пропонуємо послугу обслуговування готового споруди.

Етапи будівництва плавальних басейнів

Початковим етапом будівництва плавальних басейнів є розробка проекту, який включає безпосередньо проект басейну, а також системи каналізації, вентиляції, кондиціонування. Після затвердження проекту слід підбір матеріалів та обладнання відповідної потужності.

 

Після затвердження проект доручається роботі будівельної бригади, яка займається спорудженням об'єкта - басейну і будівлі, в якому він буде знаходитися, якщо мова йде про критому басейні.

 

Етапи зведення стін і встановлення інженерних систем виробляються паралельно. На останньому етапі є встановлення обладнання та його подальша перевірка.

Вискновки 

Послуги з будівництва плавальних басейнів будь-якого типу і призначення - для дітей або дорослих, критих або відкритих, є дуже складним процесом, що має вагомі відмінності від будівництва особистого басейну.

 

Саме тому цю роботу слід доручати тільки кваліфікованим фахівцям, які мають великий досвід роботи в даній сфері. У компанії «Лорд-Х» працюють співробітники, в повній мірі володіють знаннями про будівництво басейнів суспільного значення, які приділяють пильну увагу кожному етапу будівництва.

<< Назад