Пластикові ролетні накриття

Пластиковые ролетные накрытия


Пластикове Ролетне накриття для басейну це відмінний спосіб захисту басейну. Воно підходить як для нових басейнів, так і для вже існуючих. Ролети зможуть захистити Ваших дітей і домашніх тварин від падінь у воду. Накриття витримує вагу дорослої людини, тому воно зможе прослужити Вам багато років, залишаючись при цьому цілим і неушкодженим. Завдяки ролетів Ви зможете зберегти витрата електроенергії необхідної на нагрів води в басейні, знизити вологість у приміщенні, коли басейн не використовується (знижує випаровування на 90%), також ви зможете скоротити витрату хімічних препаратів.


Ролети можна встановити у всіх видах басейнів. Ви можете замовити ролети будь-якої форми, вони можуть бути пристосованими під круглий, квадратний, овальний або має виступи басейн. Ролети можуть бути в чотирьох кольорах: білий, бежевий, блакитний або сірий. Всі чотири варіанти є дуже ніжними і приємними і зможуть з легкістю вписатися в Ваш ландшафтний дизайн або інтер'єр.

Пластиковые ролетные накрытия для басейна заказать ролетные накрытия из пластика

Ми пропонуємо Вам більше 20 видів автоматичних ролет. Вони можуть бути як надводного, так і підводного типу. Ми також пропонуємо Вам оснастити ролети на вибір приводом, що працює від електромережі або від енергії сонця. Сонячний варіант здатний забезпечити 63 відкриття (закриття) ролети в автономному режимі.

 

Дане накриття має ще одну перевагу - це підвищена безпека, перш за все для Ваших дітей. Ролети мають 3 види замків, це запатентована система проста у використанні, стійка до хімічних препаратів, підходить для скіммерних і переливних басейнів.

Пластиковые ролетные накрытия под заказ Пластиковые ролетные накрытия в Киеве, Украина