Ролети для накриття басейнів

Пластиковые ролетные накрытие Солярные накрытия для бассейна

Зимнее покрытие бассейна

Защитные ролеты для бассейнов

Одним з найпопулярніших і сучасних способів для накриття басейну на сьогоднішній день можна назвати ролети. Ролети для критого басейну Даний тип накриття підходить як для зовнішнього басейну, так і для басейну в приміщенні.

 Ролети підходять для басейнів, які знаходяться в будинку, оскільки вони знижують вологість в приміщенні, на 90%, зберігається витрата енергії, що витрачається на обігрів води, а також забезпечується безпека для Ваших дітей і домашніх тварин.

Ролети для накриття вуличних басейнів

Ролеты для накрытия уличных бассейновЯкщо це вуличний басейн, то накриття ще зможе захистити його від пилу, листя і інших забруднень.

 Ролети не потребують виконанні складних технічних умов, завдяки чому вони підходять для монтажу нових і вже існуючих басейнів. Ще однією перевагою можна назвати європейську якість, яке проявляється в міцності і стійкості накриття яке здатне витримати до 70 кг. навантаження.

Види ролетних накриттів

Ми можемо запропонувати вам різноманітні види ролетних накриттів. Є кілька видів матеріалів, різні форми (в тому числі і індивідуально під Ваш басейн), широка кольорова гама. Ролети можуть бути розміщені в дні басейну, а також за його межами, що дозволяє не псувати гармонійний вигляд басейну, а навіть навпаки, надає неординарний характер вашому дизайну.