Устаткування для басейнів

Фильтры для бассейна Фитинги для бассейна

Баки для бассейна Насосы для бассейна

Освещение для бассейна Атракционы и аксессуары для бассейна

Закладные элементы для бассейна Гидроизоляция бассейна

Hагреватели воды для бассейна Осушители для бассейна

Химия для бассейна

Будівництво басейнів супроводжується рядом проблем, однією з яких є обладнання для басейнів. У компанії «Лорд-Х» вам допоможуть впоратися з цим непростим завданням і підібрати обладнання в залежності від призначення басейну.

Обладнання для басейну - класифікація:


Устаткування для басейну має широку класифікацію, в залежності від призначення: обладнання для фільтрації води, фітинги, бочки, заставні, насосні станції, освітлення, різні водні атракціони, матеріали для оздоблення.


Фільтраційним устаткуванням випускається найчастіше в форматі багатошарової фільтрує системи, що складається з насоса, фільтрувального бака і блоку управління.

Насосні установки для басейну представлено з різними варіантами управління:

  • ручне,
  • напівавтоматичне,
  • автоматичний.

Крім фільтраційного обладнання, для збереження чистоти басейну також застосовуються хімічна обробка (хлорування, регуляція рівня рН, коагуляція), очищення стінок і дна басейну ручними або автоматичними пристроями.

 

Таке обладнання для басейну як фітинги, насоси, бочки повинні підібрати професіонали, в залежності від обсягів і специфіки бассейного споруди.

 

Не можна недооцінювати важливість освітлення басейнів - підводне і прилеглої території. Для підводного підсвічування басейнів використовуються різні типи освітлювальних приладів, найчастіше галогенні прожектори. Також можна встановлювати світлодіодні прожектори або оптоволоконну систему підсвічування води. Освітлювальне обладнання для басейну ціна буде залежати від обраного вами типу приладів і площею басейну.

 

Висока популярність галогенних прожекторів пояснюється доступною ціною і великою світловіддачею. Для створення яскравих колірних ефектів застосовуються спеціальні фільтри.

 

Світлодіодні прожектори ще більш економні, ніж галогенні, до того ж, вони дозволяють встановлювати не прожектор одного кольору, а кілька світлодіодів різних кольорів, що дає можливість створювати незвичайні ефекти, коли вода змінює відтінок.

 

Оптоволоконний кабель в якості освітлення басейнів дає можливість виключити установку джерел електрики в самому басейні, оскільки електрика подається по волокну від джерела, що знаходиться в окремому приміщенні.

Атракціонів обладнання для басейну можна визначити за такими групами:різні водні гірки,

  • різні водні гірки,

  • системи зустрічного течії,

  • гідромасажні стінки,

  • аеромасажні лежаки,

  • водні тренажери,

Вони дозволяють урізноманітнити дозвілля, що проводиться в басейні, поліпшити загальний стан організму. Установка водних тренажерів дозволяє опрацювати різні групи м'язів. Варто відзначити, що це обладнання для басейну (Київ) встановлюється тільки на етапі будівництва. Якщо ви хочете встановити атракціон в уже готовому басейні, рішення є тільки одне - навісні протитечії з різними варіантами комплектації.

Таке обладнання для басейну як облицювальні матеріали варто вибирати, покладаючись на власний смак і специфіку басейну.

Найбільш поширеним і доступним облицювальним матеріалом є плівка ПВХ, більш дорогими, але відкривають великі можливості для декорування - плитка та мозаїка.

Ми працюємо по м.Києву, а також по всій Україні!