Будівництво критих басейнів в котеджах

Будівництво критих басейнів останнім часом стають все більш популярними, оскільки водні споруди такого типу надають відмінну можливість поплавати, розважитися разом з сім'єю або друзями. Крім того, критий басейн є відмінним дизайнерським рішення для оформлення присадибної ділянки. Великий вибір накриттів і їх виконання дає можливість перетворити звичайне водне спорудження в яскравий розважальний комплекс.

Будівництво критих басейнів компанією «Лорд-Х»

Компанія «Лорд-Х» займається будівництвом басейнів різної форми і призначення тривалий час, що дало можливість накопичити величезний досвід в проектуванні і будівництві водних споруд. До зведення басейнів ми, як і годиться, підходимо з усією серйозністю, оскільки від якості кожного етапу залежать не тільки приємні емоції, отримані від відпочинку, але що найважливіше - безпека.


Ми пропонуємо будівництво критих басейнів різного типу - з полікарбонатними накриттями, тентами, навісами, ролетами. Кожен тип накриттів має свої переваги. Найміцнішими є полікарбонатні накриття, які забезпечують можливість використовувати басейн навіть в погану погоду. Навіси та тенти є різновидом мобільних накриттів, перевагою яких є можливість зняття на осінньо-зимовий період. Також ми пропонуємо установку зсувних накриттів, за допомогою яких можна повністю накрити басейн, а в разі необхідності - відкрити його для більш ефективного прогріву.

Переваги критих басейнів

Накриття басейну дозволяє знизити витрати на очистку води, оскільки в неї не потраплятиме сміття, і на обігрів - адже накриття істотно уповільнює процес тепловіддачі водного дзеркала.

Під навісом критого басейну завжди можна влаштувати дружню зустріч або пікнік, на якому всі будуть відчувати себе максимально комфортно.

Строительство крытых бассейнов

Недоліки будівництва критих басейнів

Криті басейни вимагають дуже ретельної підготовки проекту, що включає перевірку глибини промерзання грунту, рівня, на якому залягають грунтові води, характер і тип ґрунту. Всі ці специфічні особливості виливаються в значні обсяги роботи, які вимагають великих фінансових вкладень. Це є, мабуть, єдиним недоліком критого басейну.

Технологічні нюанси

Критий басейн може розташовуватися на вулиці, або в окремому, спеціально призначеному для нього будівлі. Характер робіт і технологічні нюанси будуть залежати від типу обраного вами басейну.

 

Будівництво критих басейнів на вулиці менш клопітно, ніж спорудження водного атракціону в приміщенні, оскільки басейні на відкритому ділянці не передбачаються системи вентиляції та обігріву приміщення. Якщо ви хочете обзавестися критим басейном, але не маєте більший обсяг фінансів, ми рекомендуємо побудувати басейн з легким навісом, який можна розібрати на зиму.

Якщо ви плануєте встановити критий басейн в приміщенні, в ньому, в обов'язковому порядку, повинні бути системи вентиляції, осушення повітря і обігріву.

 

Дуже важливо визначитися з дизайном самої чаші басейну і приміщення, яке буде його оточувати. Сучасні технології дозволяють створити чудовий інтер'єр, в якому буде приємно не тільки плавати, але і проводити чаювання, дружні бесіди. За допомогою інноваційних дизайнерських розробок приміщення басейну можна стилізувати під старовинний будинок з колонами і фресками, створити яскраві джунглі. Важливо пам'ятати, що оформлення інтер'єру має гармоніювати з дизайном чаші.


Проектуючи критий басейн, варто продумати розташування атракціонів, які стануть відмінним доповненням до відпочинку на воді. Встановіть спеціальне обладнання для гідромасажу, гейзери, водоспади, і отримаєте унікальну можливість за лічені хвилини зняти з себе напругу після трудового дня. Водні гірки і водоспади стануть прекрасною розвагою для дітей.

 

Якщо ви плануєте будівництво басейну безпосередньо в будинку, дуже важливо продумати його розташування, конструкцію і ізоляцію, щоб з часом чаша басейну не стала причиною руйнування фундаменту. Найбільш вигідним рішенням є будівництво басейну в будинку, що примикає до будинку - це безпечно і доступніше.

заказать бассейн с крышей

Будівництво  критих басейнів - проектування

При проектуванні басейну необхідно враховувати такі особливості: оптимальне облаштування систем опалення та вентиляції; розробка конструкції будівлі, що оточує басейн, яке забезпечить максимальний рівень безпеки; розрахунок площі дзеркала, яка буде відповідати розмірам будівлі і призначенням басейну.


Перед проектуванням потрібно вибрати тип басейну, який ви хочете побудувати -переливний  і скіммерний, які відрізняються системою циркуляції води. Скіммерний басейн доступніший, ніж переливної, що пояснюється особливістю системи: вода в такому басейні забирається за допомогою скімера, розташованого нижче борту. Скіммерний басейн найбільш вигідний при установці в невеликому приміщенні.


Переливний басейн відрізняється більш складною конструкцією, яка надає більше можливостей для декорування. У переливному басейні передбачається спеціальна ємність, в яку вода зливається для подальшої фільтрації. У переливному басейні, на відміну від скиммерного, вода знаходиться врівень з бортом, що створює дуже гарний ефект.

 

Вартість такого басейну в кілька разів вище, ніж скііммерного, що пояснюється складністю конструкції, необхідністю установки технічного приміщення, в якому розташовується ємність для води, що очищається.

 

Будівництво переливних басейнів найбільш затребуване на громадських об'єктах.

Після того, як обраний тип басейну і узгоджений проект, починається наступний етап: розробка та встановлення конструкції чаші. Залежно від обраного матеріалу, створюється опалубка для заливки бетоном, замовляється чаша з поліпропілену, встановлюються комунікації, заставні елементи. Далі йде етап розробки проекту водних систем, в якому враховуються всі особливості архітектурного плану.

 

Дуже важливим етапом, без якого басейн не буде коректно функціонувати, є розробка систем фільтрації та знезараження.

Зведення споруди, яке буде захищати басейн від негоди, може проводитися паралельно з загальними роботами по установці чаші.

 

На фінальній стадії будівництва басейну здійснюється обробка чаші - лайнером, плиткою, мозаїкою, установка привабливою підсвічування, водоспадів, противотока.

 

Результатом складних проектувальних робіт є красивий і затишний критий басейн, споруджений за всіма правилами техніки безпеки.

Висновки

Будівництво критих басейнів є дуже складним процесом, що відбувається в кілька етапів.

На етапі проектування важливо визначити тип басейну, його розташування, оскільки це основні чинники, що впливають на проект, розрахунок систем водопостачання і каналізації.

 

Кваліфіковані працівники компанії «Лорд-Х» допоможуть створити точний проект, в якому будуть враховані всі ваші побажання, а також особливості ділянки, на якому буде встановлено спорудження.

 

Ми розуміємо, наскільки важливо дотримання всіх вимог безпеки в проектуванні і спорудження кожного об'єкта майбутньої споруди, тому всі басейни, побудовані нами, відрізняються високою якістю, міцністю і довговічністю.

<< Назад