Терасні системи

 Якщо у вас виникло питання про те, з якого матеріалу зробити територію навколо басейну довгостроковій і красивою, перед Вами стане вибір між натуральної терасної дошкою, композитним деревом, плиткою або бортовим каменем.


Натуральна терасна дошка це високоякісна термообробна деревина. У виробничому процесі використовуються тільки високі температури і водяна пара, або проводиться занурення деревини в автоклав, який заповнений розчином Таналіта Е. Деревина подається гідравлічному тиску, яке просочує структуру деревини розчином Таналіта Е.

Композитний дерево - це матеріал, з якого виготовлена ​​композитна дошка, являє собою покриття, виготовлене з суміші деревної муки, поліетиленового пластика, що володіє високою щільністю, і спеціальних домішок, які піддаються пресуванню під впливом високого тиску і теплового ефекту. Ця сировина є виняткова за своїми якостями комбінацію рекуперативних пластика і дерева і це ідеальний вибір для Вашої тераси.

Тротуарна плитка виробляється двома методами: вібролиття і вібропресування. При виробництві тротуарної плитки методом вібролиття, в форму завантажують жорстку бетонну суміш. Після цього форма з сумішшю витримується певний час на перманентно вібрує «вибростоле». В результаті вібрацій суміш утрамбовується і її необхідно залишити в теплому місці для остаточного висихання. Що стосується виробництва тротуарної плитки методом вібропресування, то це відбувається в такий спосіб.У спеціальну пресформ, яку ще називають матрицею, закріплену на вібруючої станини, переносять бетонну напівсуху суміш. Після цього на неї починає тиснути пуансон - деталь зворотна до матриці. Оскільки пуансон теж вібрує, то пресування відбувається досить швидко. Суміш ущільнився і тепер її викладають на піддон, в результаті отримують готовий виріб. Даний метод допускає високий ступінь автоматизації і, як наслідок, має високу продуктивність.


Бортовий камінь - це композитний матеріал французького виробництва, приготований з суміші кальцієвих порід, що добуваються на південному сході Франції, і сучасних добавок. Бортовий і терасний камінь не нагрівається і не обпалює ступні на сонці, морозостійкий, не вбирає вологу, не кришиться і не вигорає, а хвилеподібна форма каменю перешкоджає стіканню в басейн дощової води і змивання бруду і пилу з прилеглої до басейну майданчика в воду басейну.