Будівництво приватних басейнів в Києві і по всій Україні

Популярність приватних басейнів

Підвищення попиту на будівництво приватних басейнів останнім часом спостерігається як з боку власників заміських будинків, так і в сегменті фітнес-центрів і оздоровчих комплексів. Для кожної з цих категорій будівництво приватних басейнів має характерні відмінності, пов'язані зі специфікою функціонування. Характерною особливістю приватних басейнів для особистого і громадського користування є площа. Також басейни в спа-центрах відрізняються матеріалом виконання. Якщо для заміського будинку ви можете вибрати басейн з поліпропіленової або плівковою чашею, то для будівництва басейну у великому оздоровчому центрі підходить тільки бетон або композит.

Вигідна пропозиція  від компанії «Лорд-Х»

Компанія «Лорд-Х» займається проектуванням і будівництвом приватних басейнів тривалий час, може користуватися певними знаннями, навичками і досвідом, що дозволяє створювати басейни будь-якої форми і ступеня складності.

 

Ми пропонуємо будівництво басейнів з бетонними, композитними, поліпропіленовими і плівковими чашами. Вибір матеріалу для чаші повинен керуватися, перш за все, з міркувань безпеки особливостями ділянки, на якому буде встановлений басейн.

 

Фахівці нашої компанії допоможуть визначитися з вибором чаші басейну, на основі аналізу ділянки або приміщення, де ви плануєте побудувати водне спорудження. Дуже важливо визначити всі можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі будівництва, ще на етапі проектування. Такий комплексний підхід дозволить закінчити проект максимально оперативно і без зайвих складнощів.

Переваги споруди особистого басейну

Плюси будівництва приватного басейну не можна розглядати безвідносно до вибору типу чаші, оскільки у кожного матеріалу є свої позитивні і негативні сторони. Перевагою будівництва приватного басейну з бетонною чашею є можливість спорудження конструкції будь-якої форми, розміру, установка в будь-якому місці. У бетонному басейні можна встановлювати стаціонарні водоспади, гірки, атракціони, сходи, створювати чаші з перепадом глибиною. В такому випадку одну частину можна зробити зоною для дорослих, а другу - розважальною зоною для дітей.


Композитні басейни, що створюються з штучного міцного матеріалу, монтуються дуже швидко - від чотирьох до семи днів. Остаточна тривалість установки залежить від складності форми. Легкість конструкції чаші знижує навантаження на підставу, що дозволяє встановлювати такий басейн на даху. Міцність і довговічність композитної чаші на порядок вище міцності бетонного басейну.

Строительство частных бассейнов под ключ

Знижені показники теплопровідності забезпечують тривале збереження тепла. При будівництві композитного басейну зберігається монолітність облицювальний матеріал, спостерігається відсутність гострих кутів, навіть при спорудженні басейну складної геометричної форми.


Одним з найбільш доступних басейнів є плівковий, що виготовляється нашою компанією з полівінілхлориду. До основних переваг плівкової басейну, крім низької вартості, відносяться: висока стійкість до ультрафіолетових променів; стійкість до розривів; можливість переміщення; великий вибір кольору плівки, можливість установки басейну з малюнками; оперативний монтаж; можливість установки без поглиблення в грунт. До того ж, полівінілхлорид герметичний, що дозволяє використовувати його ж в якості гідроізоляції.

Недоліки будівництва приватного  басейну 

Мінус будівництва приватного бетонного басейну можна назвати тільки один - тривалий час спорудження, яке може зайняти кілька місяців.


Приватні басейни з композитних матеріалів мають трохи недоліків. До очевидних мінусів можна віднести складності при установці в приміщенні, пов'язані з тим, що на місце монтажу чаша доставляється  збірна, а цілісна. Також можна відзначити обмежений вибір форм чаші басейну.

У поліпропіленових чашах басейну видно спайки на місці стиків листів матеріалу. Мабуть, це єдиний серйозний недолік поліпропіленових басейнів.


Басейни з плівковими чашами відрізняються більш складним процесом чистки. Крім того, плівку потрібно міняти кожні 8-10 років, оскільки з часом утворюються подряпини, а колір втрачає інтенсивність. Також варто враховувати, що плівкові басейни можна встановлювати на ділянці, на якому грунтові води підходять близько до поверхні.

Технологічні  нюансі і етапи будівництва

Для початку розглянемо технологію будівництва найпопулярніших, бетонних, басейнів. Перед спорудою цієї складної конструкції необхідно провести ретельний огляд ділянки, який дозволить скласти список необхідного устаткування, визначити стан грунту.


Зведення бетонного приватного басейну має такі етапи:


  • Установка основних елементів, таких як гідроізоляція води, котловану, цементної стяжки, піщано-гравійної подушки. Оскільки приватний басейн, найчастіше, встановлюється на грунт, необхідно продумати конструкцію фундаменту і чаші, щоб уникнути появи тріщин.

  • Армування, що являє собою створення міцного каркаса з арматури.

  • Безпосереднє бетонування, яке проводиться при плюсовій температурі. Бетонування зазвичай відбувається в один захід, але можливо бетонування в два прийоми, в такому випадку проводиться гідроізоляція холодного шва.

 

  • Установка опалубки, яка є найбільш відповідальним етапом.построить бассейн в Киеве

 Будівництво приватних басейнів з композитних матеріалів має свої специфічні особливості.

Ми встановлюємо басейни Compass з керамо-композитного ламінату, з додаванням вініл-кераміки.

 Головна особливість створення композитного басейну - Compass Pools, яка є активним компонентом. У виробництві композитного басейну використовуються теплові камери, що нагрівають чашу до температури 40-60 ° C, при якій композит набуває властивостей полімеру і набирає остаточну міцність, а покриття - необхідні показники твердості і еластичності. При цьому керамічний наповнювач, який знаходиться між шарами композиту, збільшує показник міцності ще на 20%, гарантуючи чаші необхідну монолітність і довговічність.

 Поліпропіленові басейни відрізняються простотою установки - чашу басейну, зварену з листів поліпропілену, встановлюють на заздалегідь підготовлену бетонну площадку. Потім чаша заливається по периметру бетоном, без застосування опалубки. Важливою особливістю є можливість зміни форми і розміру чаші, а також безпосереднє паяння чаші на місці. Готова поліпропіленова чаша не потребує додаткової облицювання.


 Для установки плівкового басейну необхідно провести всі підготовчі роботи, в першу чергу, з'ясувати розташування грунтових вод. Далі слід риття котловану з подальшим бетонуванням. Наступним етапом є обробка чаші плівкою з паралельної установкою армирующего каркаса, який дозволяє витримувати тиск води до 6 тонн на метр квадратний. Оскільки плівка герметична, вона виступає гідроізоляційним матеріалом.

 

Висновки 

Вибираючі тип чаші для басейну, зважено всі аргументи, Які є для вас вирішальними. У кожному типі приватного басейну є Особливості, Які можуть бути як недоліками, так і переваги, в залежності від обставинних

Який би тип ви не вибрали, ми проведемо всі підготовчі роботи, етапи будівництва, в повній відповідності з вимогами технології. Це гарантує спорудження ідеального басейну, в якому ви будете почувати себе максимально комфортно.

Будівництво приватних басейнів можна замовити зв'язавшись з нашими менеджерами!

<< Назад