Павільйони для басейнів


Не завжди виходить побудувати критий басейн, але залишати це водне спорудження незахищеним від забруднень не можна. До того ж, басейн без накриття становить небезпеку для дітей. Виходом з цієї ситуації є павільйони для басейнів.Павільйони для басейну — переваги:

 •  Невеликі павільйони для басейну в Україні сьогодні є дуже важливою частиною водних споруд. Павільйон дає можливість відпочити від напруженого робочого дня, дозволяє влаштовувати ігри вашим дітям, до того ж, є відмінним захистом басейну від сміття і забруднень.

 • Ми пропонуємо унікальні павільйони для басейну власного виробництва, представлені різними дизайнерськими формами. На павільйони для басейну ціна буде залежати від обраної моделі та загальної площі. Сучасні системи захисту басейнів збережуть ваше улюблене місце відпочинку в відмінному стані тривалий час. У цих павільйонах поєднуються найкращі матеріали, інноваційні технології, видатні технічні характеристики і відмінна стійкість до агресивного навколишнього середовища.

 • Павільйони для басейну підвищують безпеку басейну, особливо якщо у вашій родині є маленькі діти; знижують витрату хімічних речовин, які потрібні для обробки води; знижують витрату електрики для обігріву води; мінімізують ймовірність пошкоджень в холодну пору року; дозволяють здійснювати водні процедури навіть при несприятливих погодних умовах.

 • Павільйони для басейну ціна також залежить від обраного методу обробки: порошкове фарбування, обробка "під дерево" або елоксація.

 • Порошкове фарбування проводиться методом нанесення пластика в порошкоподібному стані і подальшого випалення.

 • Елоксація є анодування алюмінієвих деталей, що підсилює їх захисні властивості. Також можлива обробка павільйону, що імітує текстуру дерева.

Ми можемо встановити розсувні павільйони будь-якої форми та конфігурації: прямокутні, у вигляді сфери або асиметричні.

 

Перевага зсувних навісів для басейнів полягає в тому, що на час купального сезону їх можна відсунути, утворивши з одного боку в іншого  споруди затишну альтанку.

 

Мобільні павільйони і накриття: характеристика.

 Мобільні павільйони стають невід'ємною частина СУЧАСНИХ басейнів. Павільйон дозволити приємно відпочити від міської метушні, дасть простір для ігор вашим дітям, справити сильне враження на друзів. Ми постаралися создать настолько універсальні моделі, что правильно избран павільйон гармонійно впишеться в ландшафт Вашого місця відпочинку. Чи не порушуючи існуючої гармонії, ця сучасна система закриття басейнів Збереже Ваше улюблене місце відпочинку в відмінному стані на Довгі роки.Відповідно до світовою тенденцією, наші фахівці поєднують сучасні матеріали з видатних технічними параметрами і скроню стійкістю до навколишнього середовища, агресивність якої постійно зростає.

Прозрачный павильон для бассейна

Наявність павільйону:

 • підвищить безпеку басейну, особливо для маленьких дітей і домашніх тварин;

 • знизить кількість хімічних речовин, необхідних для обробки води;

 • істотно знизить витрати електроенергії на обігрів Вашого басейну;

 • знизить можливість ушкоджень у зимовий період і підвищить споживчу вартість басейну;

 • подарує Вам унікальну можливість плавати в дощ і вітер, при будь-яких погодних умовах;

 • забезпечить безкоштовний і екологічно чистий обігрів води в залежності від інтенсивності сонячного випромінювання і збереже температуру протягом ночі, продовживши Ваш купальний сезон з квітня по жовтень.

Раздвижные павильоны для бассейнов

СПОСІБ ОБРОБКИ ПОВЕРХНІ

I. Порошкове фарбування- проводиться шляхом нанесення порошкового пластика і його подальшим обпаленням. Перед нанесенням порошкового пластика проводиться ретельна підготовка поверхні (знежирення - активація - 4 ступ. Ополіскування - пассивация Ti - сушка). Оброблена таким чином поверхню відповідає вищої якості. Процес обробки поверхні проводитися на готових елементах конструкції павільйонів. В іншому випадку могло б статися пошкодження поверхні оздоблювального шару при технологічних операціях. Пропонується широка шкала кольорів і відтінків RAL. До стандартних відтінкам відносяться: RAL 9003, 9006, 8011, 1018, 6029, 6018, 5015, 5022


II.Оздоблення поверхні DECORAL є спосіб обробки поверхні профілів і аркових сегментів всіх розмірів і форм. Технологія, що відрізняється високою якістю, нам дозволяє з максимальною точністю імітувати структуру дерева і створювати абстрактні пластичні трьох розмірні візерунки. Оздоблення поверхні Decoral проводиться шляхом нанесення спеціальної порошкової бази з подальшою аплікацією декоративного візерунка.Цей спосіб обробки застосовується, головним чином, для зовнішніх поверхонь і йому присуджено сертифікат якості Qualideco. Хімічна стійкість, полегшеність, оптимальний вид і гарантія стійкості кольору і блиску характеризують остаточні якості продукту. Стандартні відтінки обробки під дерево Європейський крупно і Сосна


III. ЕЛОКС Оздоблення поверхні вирішена елоксацією алюмінієвих деталей і стандартно пропонується срібного кольору

 


Оборудование для павильонов бассейна Цветовая гамма отделки павильонов для бассейна

заказать отделку павильона бассейна Фурнитура для павильонов бассейна

IV. Спосіб обробки конструкції імітація дерева.

Цей спосіб обробки конструкції являє собою унікальну технологію обробки поверхні матеріалів там, де недостатньо обійтися простими порошковими фарбами. Крім різноманітної обробки імітація дерева, яка застосовується, переважно, на віконних профілях і несучих елементах, можна також для всіх інших елементів конструкції використовувати обробку імітація дерева, мармуру, граніту. Додатково пропонується широка шкала обробки спеціальними візерунками. В даний час великим інтересом користується обробка під в'яз і сосну.

навесы для бассейна строительство навесов для бассейна

Це спосіб декоративної обробки поверхні цілих контурів профілів і прокатаних сегментів всіх розмірів і форм. Відмінною особливістю технології є висока якість, яке дозволяє нам проводити точну імітацію структури дерева, мармуру, граніту і створювати абстрактні трьох розмірні малюнки.Оздоблення методом Decoral проводиться шляхом нанесення спеціальної порошкової основи з подальшою аплікацією декоративного візерунка. Такий спосіб обробки можна використовувати і для відкритих поверхонь, і йому було присуджено сертифікат якості «Qualideco». Хімічна стійкість, полегшеність, оптимальний дизайн і гарантія стабільності кольору і блиску забезпечують досконалість кінцевого продукту.

Производство навесов из дереваНавесы для бассейнов из натурального дерева

Безперервна контроль виробів з обробка поверхні гарантує їх дивовижний Зовнішній вигляд, максимально зносостійкість, а також забезпеченість від вицвітання на рівних и закругленими поверхнях. Всі вихідні матеріали для ОБРОБКИ поверхні Імітація дерева получил в даній області сертифікати якості Qualideco, реалізує своє виробництво на підставі стандарту ISO 9001-2000.