Накриття для басейну на дачі


 Якщо Ви є щасливим володарем басейну на дачі, то знаєте, що після Вашого значного відсутності, басейн доводиться буквально відновлювати від потрапив в нього сміття. Це можуть бути листя, пісок і навіть прилетів сміття. І якщо Вам це набридло, то Ви можете встановити спеціальне покриття для басейну на дачі.

Укрытие для бассейна на даче

Варіантів по накриттю басейну на дачі або будинку є кілька. Першим, і самим популярним є павільйон, який повністю накриває всю площу басейну і створює імпровізоване приміщення над ним. Ще один варіант - установка батутними накриття, що захищає басейн від попадання сторонніх предметів.

Однак, кращими варіантами, щоб організувати укриття басейну на дачі можна вважати солярну плівку і накриття ролет, що не пропустять нічого, що б забруднили воду. Тому, Ви сміливо можете використовувати одне з укриттів і залишити басейн без нагляду на дні, а в разі потреби і тижні.

Наша компанія надає всілякі варіанти для накриття басейну на дачі або у Вас вдома.

Ще один плюс використання деяких типів укриття басейну на дачі - це зниження рівня випаровування води, тому, Вам не доведеться знову набирати цілий басейн, всього після пари сонячних днів.

 

Кожен вид укриттів має свої плюси, проте, співвідношення ціни і зручність кожного варіанта необхідно розглядати індивідуально, враховуючи всі особливості Вашого басейну. Але який би тип укриття для басейну на дачі Ви не обрали, ми допоможемо Вам встановити і навчити правильно використовувати їх, за найкоротші терміни.