Накриття (тенти) для басейнів

Після того, як ви стали щасливим володарем басейну, з'являється досить проблем і питань, пов'язаних з його обслуговуванням. Один з них - надійний захист від сміття. Накриття (тенти) для басейнів різних модифікацій забезпечать надійний захист.

Накриття для басейнів чи потрібні ?

 Накриття для басейну (Київ) є другим за значенням елементом після насоса, який необхідно придбати для захисту водного споруди. Крім очевидної захисту від сміття, підвищення безпеки маленьких дітей і тварин, накриття басейну відрізняється рядом переваг. Накриття для басейну уповільнює охолодження води, знижує швидкість випаровування, спрощує прибирання басейну, знижує витрату речовин, необхідних для обробки води.

Ми пропонуємо великий вибір накриттів для басейнів, вибирати з яких випливає, грунтуючись на таких критеріях як ціна, зовнішність, функціональність, площа басейну, призначення.

 

Накриття павільйон

Накрытие павильон для бассейна

Одним з найдорожчих і престижних типів накриття для тентів, можна назвати павільйон.

Це стаціонарний тип накриття, який забезпечить затишну атмосферу, дозволить використовувати басейн при поганих погодних умовах. Басейн, накритий павільйоном, перетворюється в затишну альтанку, в якій можна проводити приємні зустрічі з друзями і рідними.

 

Батутне накриття

Батутное накрытие для бассейна

Дуже поширеним типом є батутне накриття басейну, яке виконується з високоміцної поліпропіленової тканини, не схильною до гниття. Головним достоїнством батутними покриття є висока стійкість до навантажень: до 350 кг на квадратний сантиметр.

Накриття ролет

Роллетное накрытие для бассейнов

Популярним типом накриттів є ролети, які, найчастіше, використовуються в літній період. Ми можемо запропонувати ролети для басейнів різних форм, колірних рішень, з автоматичним і механічним управлінням. Таке накриття для басейну (Київ) відрізняється економічністю, за рахунок особливого матеріалу, вони довго зберігають температуру води і знижують випаровування. Також ролети залучають естетичний зовнішній вигляд, підвищеною функціональністю.

Солярна плівка

Солярная пленка для бассейна

Найпростішим в установці типом накриття є солярна плівка, що складається з двох шарів поліетиленової плівки, між якими розташований шар бульбашок. За рахунок бульбашок плівка плаває на поверхні води, не даючи їй випаровуватися. Щоб користуватися солярної плівкою було простіше, можлива установка спеціального пристрою, що намотує.

 

Тенти для басейнів

Тенти для басейну, переважно, використовуються для консервації басейнів на зиму, або при тривалій відсутності власників. Консервувати басейн на зиму обов'язково для будь-якого водного збірно-розбірного споруди, стійкого до морозів, оскільки це дозволяє захистити його від руйнування і потрапляння бруду.


Тенти для басейнів купити можна в вигляді брезентових або плаваючих покривав.


Тент для басейну (Україна) у вигляді брезентового покривала проводиться з високоміцної водонепроникною плівки, яка своєю структурою нагадує брезент, що і дало цю назву. Тент на басейн може бути круглої або овальної форми, його розміри повинні перевищувати розміри басейну. Ця особливість обумовлена ​​тим, що при накриття басейну краю тенту виводяться облицювання басейну і стягуються, таким чином, забезпечується повна герметизація.

Плаваючий тент на басейн застосовується, частіше за все, влітку з метою захисту басейну від попадання в нього сміття. Також плаваючі покривала захищають басейн від надмірного випаровування води, забезпечують тривале збереження тепла.