Осушувачі для басейнів

У приміщенні критого басейну необхідно контролювати не тільки рівень температури, а й вологості, оскільки надлишок вологи може зробити умови відпочинку некомфортними. Контролювати рівень вологості допомагають осушувачі.


 Для чого необхідні осушувачі для басейнів.

Осушувач басейну необхідний для підтримки найбільш комфортних умов для тих, що купаються або відпочиваючих на території басейну. Оскільки вода в басейні поступово випаровується, рівень вологості в даному приміщенні має більш високу позначку, ніж в будь-якому іншому приміщенні.

 

Наскільки інтенсивно випаровується вода з поверхні басейну, залежить від температури води, площі поверхні, початкової вологості повітря, а також активності людей, які знаходяться в басейні.

Як вибрати осушувачі для басейнів.

Щоб підібрати осушувач з відповідним рівнем потужності існує досить багато формул, але найкраще, щоб підбором осушувача для басейну займалися фахівці.

Осушувач басейну є багатофункціональним електричним приладом, який призначається для підігріву, просушування і вентилювання повітря. Випускаються осушувачі повітря різних конструкцій: роторні, випарно-конденсуючі або комбіновані. Осушувачі для басейнів ціна буде залежати від конструкційних особливостей, а також кількості додаткових функцій.

 

 

Щоб осушувачі для басейнів купити і правильно вибрати, необхідно ознайомитися з їх принципом роботи.


Принцип роботи осушувачів:

Загальний принцип роботи осушувача зводиться до наступного: повітря нагнітається в пристрій за допомогою вентилятора, де волога контактує з охолоджуваних радіатором, після чого вони вбирають і накопичується в спеціальному піддоні. Повітря, позбавлений зайвої вологи, відправляється назад в приміщення. Осушувачі для басейнів купити професійні необхідно для басейнів суспільного значення. Такі осушувачі дозволяють не тільки висушувати повітря, але і опалювати і провітрювати приміщення.


Осушувачі для басейнів купити варто, якщо надмірна вологість заважає нормальному відпочинку, створює некомфортні умови, є причиною погіршення стану здоров'я.

 

 

Зупинимося на кожному типі осушувачів докладніше. Роторні осушувачі використовують спеціальний влагопоглощающий ротор, який відрізняється високими поглинаючими властивостями. Внутрішня поверхня ротора сприяє руху повітря, що істотно знижує втрати на тертя.

Випарно-конденсуючі осушувачі повітря оснащуються холодильною установкою, що обумовлює їх підвищений рівень шуму, відповідно, призначення - осушувачі цього типу використовуються на об'єктах, де виправдана установка дуже потужного устаткування.

Які осушувачі для басейну вигідніше?

Найбільш вигідними є комбіновані осушувачі повітря, в яких поєднуються переваги принципів роботи перших двох типів осушувачів. Особливості конструкції комбінованих осушувачів забезпечують безперервне осушення повітря.


Осушувач повітря для басейну є дуже важливим обладнанням, оскільки від його роботи залежить те, наскільки повноцінно функціонуватиме водне спорудження.

 При збереженні рівня вологості на належному рівні ви будете позбавлені від таких неприємних наслідків, як цвітіння, цвіль, грибки.