Будівництво басейнів від компанії «Лорд-Х» в Києві і по всій Україні.


Популярність побудованих нами басейнів в Києві і Україні зростає щодня.


Оздоровчі та заспокійливі властивості води завжди притягували людини - кілька хвилин, проведених у водоймі, сприяють загальному розслабленню, поліпшенню роботи всіх систем організму. Саме тому будівництво басейнів має таку високу популярність. Археологами встановлено, що штучні водойми були ще в стародавній Помпеї, що доводить цінність цього водяної споруди для людства. В наші дні будівництво та продаж басейнів є вельми затребуваною послугою, яку замовляють як власники оздоровчих SPA комплексів, так і люди, що живуть в заміських будинках.


Можливість втілити мрію в реальність


Як відомо, попит народжує пропозицію, тому, з огляду на зростаючу популярність басейнів, компанія «Лорд-Х» забезпечує проектування і будівництво басейнів різного призначення: скіммерних, переливні, відкритих, закритих, приватних, плавальних, дачних.

 У проектуванні і виробництві басейнів нами враховуються всі тонкощі, які можуть перешкодити зведенню водного споруди.


Наприклад, будівництво дачних басейнів повинно враховувати наявність ґрунтових вод, які можуть сильно пошкодити басейну.

 

Навіть якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликою ділянкою, але хочете насолодитися купанням, ми допоможемо швидко побудувати дачний басейн, в якому будуть враховані всі ваші побажання.

 

Ми маємо великий досвід в сфері будівництва басейнів, що дозволяє створити проект будь-якої складності і призначення.

 

Переваги басейну

Сьогодні складно уявити заміський будиночок без власного басейну, адже плавання у воді забезпечує дуже потужний терапевтичний ефект на всі системи організму. Плавання зміцнює всі групи м'язів, робить тіло більш гнучким і рухомим, розвиває координацію і знижує вагу. Купатися в басейні можна навіть людям, яким протипоказані фізичні навантаження, оскільки вода є свого роду подушкою безпеки, яка не дозволяє травмувати зв'язки або суглоби.

 

 

До того ж, басейн є дуже яскравим елементом ландшафтного дизайну, з його допомогою на присадибній ділянці можна створити особливу атмосферу.

Мінуси будівництва басейнів


Недоліки будівництва басейнів слід співвідносити з обраним вами матеріалом для зведення чаші.

 

 Найпоширенішими басейнами є залізобетонні, єдиним мінусом яких є тривалий процес проектування і будівництва, який може зайняти близько трьох місяців.

 

 До недоліків басейнів з поліпропіленовими чашами варто віднести видимі шви спайки поліпропіленових листів, середню ступінь стійкості до пошкодження. Якщо ви плануєте будівництво басейну більше 8 метрів завдовжки, необхідно додатково бетонувати чашу.

 

Етапи будівництва басейнів

Будівництво басейну є дуже складним процесом, що складається з таких етапів:

  • проектування споруди,

  • підготовка фундаменту,
  • установка закладних елементів,
  • будівництво опалубки,
  • посилення котловану за допомогою арматури,

  • проведення гідроізоляційних робіт,
  • бетонування,
  • оздоблювальні роботи..


Деякі етапи можуть відрізнятися в залежності від матеріалу чаші басейну, наприклад, для поліпропіленової чаші, якщо вона не перевищує 8 метрів, бетонування не знадобиться. Але в цілому черговість етапів зберігається приблизно така.

Технологічні нюанси будівництва басейнів


Всі тонкощі технології будівництва басейну залежать від того, яке буде призначення конструкції - тільки декоративне або розважальне, для плавання всією сім'єю або для проведення змагань. До того ж, технологічні нюанси будуть залежати від типу басейну - переливної або скіммерний, від форми, площі і рельєфу дна басейну.


Розглянемо коротко основні пункти, які потребують вирішення по ходу будівництва басейну.

Насамперед необхідно визначитися з розміщенням басейну: в саду, будинку або окремій будівлі. При розміщенні на відкритій території важливо, щоб вона була захищена від сторонніх очей, що не продувається вітром.

 

Важливо, щоб будівництво басейнів проводилося безпосередньо біля комунікацій - водопроводу і каналізації.


В разі відсутності централізованої каналізації, необхідно продумати систему зливу, з якою може впоратися септик середньої потужності. При необхідності, можливе будівництво окремого септика під басейн.

 

Визначення розмірів басейну дуже часто узгоджується з фінансовими можливостями. Все просто - чим більше басейн, тим дорожче він буде коштувати. Тому до вибору розмірів басейну потрібно підходити раціонально і виважено.

Також важливо визначити, яке призначення басейну?

Якщо ви хочете просто плескатися і відпочивати в басейні, можна вибрати чашу розміром не більше 5 метрів і глибиною не більше 1.5 метра. Якщо ж ви хочете використовувати басейн для плавання, його розмір повинен бути не менше 12 м.

 

 

Більшість басейнів створюються прямокутної форми, але за вашим бажанням ми можемо побудувати басейн неправильної форми - овальний, вигнутий, асиметричний. Варто акцентувати увагу, що споруда подібного басейну буде трохи дорожче, що пояснюється складністю будівництва, відведення води.

На технологію зведення басейну впливає наявність накриття, тобто, то закритий чи відкритий басейн ви плануєте побудувати. Закритий басейн має ряд очевидних переваг перед відкритим: можливість використання незалежно від погодних умов, зменшене споживання енергії для обігріву, зниження витрат на прибирання. Якщо ви не плануєте будувати окрему будівлю під басейн, то можете вибрати легке стаціонарне накриття.

Висновки


Будівництво басейну є процесом, який проводиться в кілька етапів, при цьому дуже важливо витримати всі технологічні вимоги.


Перед будівництвом басейну дуже важливо визначитися з типом і призначенням цієї споруди, щоб в процесі проектування і будівництва не виникало непорозумінь. Будівництво басейнів не можна доручати непрофесіоналам цієї справи, оскільки найменший прорахунок може призвести до дуже неприємних наслідків.

Ми будуємо найкращі басейни в м.Києві та по всій Україні!


Побудований басейн від компанії «Лорд-Х» буде радувати вас привабливим зовнішнім виглядом і комфортними умовами відпочинку дуже довго.