Про нас!

Компанія LORD - X вітає вас на нашому сайті.


Ми сподіваємося, що віртуальне знайомство з нашою компанією і продукцією буде цікавим і зручним. На сторінках нашого сайту містяться фото кожного продукту і його опис, а також багато іншої корисної та цікавої інформації.

Наш досвіт:

Досвід компанії, накопичений за багато років роботи в Україні, Росії, Чехії та Канаді дозволяє створювати різноманітні форми басейнів будь-якої складності з установкою над ними розсувних павільйонів. Басейни з атракціонами: зустрічною течією, гідромасажними зонами, декоративними водоспадами, шийними масажем і т.д.

 

Наші фахівці:

Наш технічний відділ виконає проект басейну будь-якої складності і підбере все обладнання за бажанням замовника. Фахівці нашої фірми готові зробити попередній виїзд на об'єкт і вирішити на місці всі виникаючі питання.


У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які при необхідності зможуть проконсультувати споживачів і підказати, як вибрати басейн максимально відповідний очікуванню. При виборі обладнання для басейну ми пропонуємо вам декілька різних варіантів комплектації басейну.

 

Ми пропонуємо обладнання декількох виробників (Німеччини, Франції, Чехії, Італія, Іспанії, Австралії) в різної цінової категорії. Звернувшись до нас, покупці зможуть придбати басейн високої якості за прийнятними цінами, який не один рік буде радувати своїх власників.


Для кого ми працюємо:


Наша фірма працює по всій Україні. Візитною карткою нашої компанії є серйозне ставлення до замовників і ідеальне виконання своєї роботи. Краща реклама для нас - це якісно виконана робота і спокій клієнта. Після здачі басейну в експлуатацію ми можемо забезпечити його обслуговування або навчимо Вашого представника цієї справи.

 

Зв'яжіться з нами, і ми охоче відповімо на всі виниклі питання і надамо додаткову, цікаву для Вас, інформацію

Сподіваємося, що Ваше знайомство з нашою фірмою буде приємним і плідним!

 

Чекаємо Вас в нашому офісі.

                        Эксклюзивные бассейны - «Лорд-Х»