Ваш вибір - Ваше рішення!

Хочете побудувати басейн, але не можете визначитися в формі, кольорі, в оздоблювальні матеріали, у виборі дезінфекції води? Для впевненості вибору Вам допоможуть декілька порад:


- Басейн - це складна гідротехнічна споруда. Необхідно, щоб обладнання для басейну знаходиться в сухому вентильованому приміщенні. Це є гарантією довгої служби всього технологічного обладнання. Як правило, погано провітрюється і сире технічне приміщення скорочує термін служби всього електричного обладнання.


- На форму басейну впливають кілька факторів: призначення басейну (плавальний, спортивний, для релаксації, дитячий, купіль для сауни) і форма ділянки. Зрозуміло, форма спортивного басейну і басейну для плавання повинна бути правильною. Це пояснюється необхідністю плавати уздовж по доріжці. Розміри і форма спортивних басейнів регламентуються певними нормами ДБН (Державні будівельні норми). Що стосується басейнів для відпочинку, то тут завжди можна прив'язатися до ландшафту. Звичайно, якщо Ви хочете використовувати басейн як спорудження для плавання і відпочинку одночасно, то тут має місце Ваша фантазія, а людської фантазії немає меж.

- Обробний матеріал. Існує кілька варіантів принципово різних чаш басейнів. Для кожного варіанту чаші колір обробки вибирається на своєму етапі будівництва. Наприклад, для композитних, склопластикових і поліпропіленових чаш колір басейну підбирається на етапі укладання договору. Для залізобетонних стаціонарних чаш колір басейну можна вибрати вже після виливання бетону. Залізобетонну готову чашу можна обробити або скломозаїкою, або ПВХ мембраною (лайнером).У цих видах опоряджувальних матеріалів на сьогоднішній день великий вибір кольорів. Оскільки в нашому кліматичному поясі має місце великий перепад температур зима-літо, а у ПВХ мембрани досить великий коефіцієнт розширення, то цей матеріал найбільш краще підходить для обробки вуличних басейнів. Більш гладка поверхня оздоблювального матеріалу забезпечує менше трудовитрат в очищенні поверхні басейну.

-Дезінфекція води - важливий комплекс заходів по знищенню інфекцій, бактерій, водоростей, шкідливих мікроорганізмів і боротьбі з ними. Дезінфекція води в басейні - важлива частина технології будівництва басейну. Питання дезінфекції басейну слід домовлятися завжди до початку будівництва басейну, щоб підібрати таке обладнання, матеріал якого дозволяється використовувати спільно з відповідною дезінфекцією. Наприклад, застосування сольовий установки не допускає використання нержавіючих частин в басейні (сходи сталь AISI306, нерж. Теплообмінник і нерж. Бойлер).

 

Нехай ці поради допоможуть Вам у Вашому виборі.

 

У разі виникнення будь-яких питань телефонуйте, пишіть або приходьте в офіс компанії Лорд Х. Кваліфіковані співробітники компанії допоможуть Вам зробити Ваш вибір