Будівництво дачних басейнів

Будівництво дачних басейнів - облагородить ландшафт дачі

 

У аквадизайну будівництво дачних басейнів в останні роки посідає перше місце, оскільки все більша кількість людей прагне створити на своїй ділянці ідеальні умови для відпочинку. Всім нам відомо, що плавання є надзвичайно потужним способом зняття напруги, воно дозволяє зміцнити всі м'язи, поліпшити психоемоційний стан. І вже, звичайно, і це є одним з основних чинників популярності басейнів: приємно усвідомлювати той факт, що ви є власником якісного, стильного басейну.

 


Попит на будівництво дачних басейнів

 

З огляду на зростаючий попит на будівництво дачних басейнів, компанія «Лорд-Х» пропонує послуги по спорудженню цього престижного і привабливого водного атракціону.

 

Ми будуємо басейни будь-якої форми і складності, а також типу і призначення, але основний акцент, все ж, доводиться на дачні басейни. Залежно від стану ділянки та ваших особистих переваг, ми можемо побудувати відкритий або закритий басейн. Також ми створюємо басейни з найпоширеніших матеріалів: бетону, композиту, поліпропілену, плівкового покриття.

 

Найбільш прийнятними є криті басейни, але якщо ви не можете дозволити собі таку споруду, або не хочете чекати кілька місяців, ми рекомендуємо побудувати відкритий басейн з легким накриттям.


Переваги дачних басейнів

Переваги дачного басейну варто розглядати в залежності від обраного вами матеріалу, оскільки гідності цього водного споруди, безвідносно до специфіки чаші, зводяться до того, що це дуже корисно, красиво і престижно.

 

Перше місце за кількістю достоїнств займає бетонна чаша. Бетонний басейн дуже міцний і довговічний, може прослужити не одне десятиліття. Створюючи бетонну чашу, існує можливість надати басейну неправильну форму, монтувати на етапі бетонування, ступені, зробити градацію глибини, створивши «жабник» для дітей. Бетонний басейн передбачає можливість установки водних гірок, систем противотока. У чашах з інших матеріалів також можна встановлювати атракціони, але це більш витратний і клопіткий процес.


Строительство дачных бассейнов

Якщо ви не хочете довго чекати, замовляйте чашу з композитного матеріалу, який за ступенем міцності не поступається бетону. Така чаша монтується дуже швидко, максимум за сім днів. На тривалість установки має безпосередній вплив складність форми. Композитний матеріал відрізняється низькими показниками теплопровідності, завдяки чому вода довго зберігає стабільну температуру. Важливою особливості композитних басейнів є відсутність гострих кутів, навіть при будівництві чаші складної форми.

Басейн з поліпропіленової чашею характеризується високою стійкістю до стирання, що дозволяє говорити про його тривалому терміні експлуатації. Важливою особливістю поліпропілену є стійкість до різких перепадів температур, що робить його привабливим вибором для установки на відкритій місцевості. Також поліпропіленові басейни відрізняються легкістю обслуговування.

 

Самим бюджетним, і, тому, найпоширенішим, варіантом оформлення дачного басейну є плівкова чаша, яка створюється нами з полівінілхлориду. Плюси плівкового басейну: високий рівень стійкості до ультрафіолетових променів, стійкість на розрив, можливість перенести на інше місце, багатий вибір колірного оформлення, швидкий монтаж, можливість установки без заглиблення в грунт. Якщо ви хочете встановити басейн тільки на літній період, плівкова чаша стане ідеальним варіантом.

Будівництво дачних басейнів - недоліки

 До недоліків будівництва дачного басейну варто віднести клопітка і витратність процесу. Навіть якщо ви будуєте басейн менше 5 м3, для якого не потрібні дозвільні документи, вкрай необхідно провести аналіз всієї ділянки, щоб з'ясувати стан грунту - цей етап роботи ми також беремо на себе. А тепер більш конкретно про кожну чаші.

 

У бетонних дачних басейнів є тільки два недоліки: тривалий період установки і велика вартість проекту.

 

Чаші з композитного матеріалу мають дуже мало недоліків, серед яких складність при монтажі в приміщенні, пов'язана з тим, що на об'єкт доставляється вже готова, монолітна чаша. До недоліків можна віднести обмежений вибір форм чаші.

 

Поліпропіленові басейни мають, мабуть, тільки один істотний недолік - місця з'єднання поліпропіленових листів видно неозброєним оком.

 

Недоліки басейнів з плівковими чашами: більш складний процес чистки, пов'язаний з тим, що в плівці з часом утворюються мікроподряпини; необхідність регулярної заміни плівки. Плівковий басейн із заглибленням у грунт не можна встановлювати, якщо грунтові води підходять дуже близько до поверхні.


Будівництво дачних басейнів - технологічні нюанси

При будівництві басейну на дачній ділянці важливо звернути увагу на певні тонкощі. Наприклад, необхідно провести ретельний аналіз ділянки і прилеглих будівель, що дозволить визначити стан ґрунтових вод і безпеку риття котловану. Справа в тому, що якщо котлован під чашу виритий занадто близько до будівлі, це може стати причиною руйнування фундаменту.


Построить бассейн на дачу

Щоб басейн коректно функціонував, дуже важливо правильно вибрати заставні і все обладнання (водопостачання, обігрів, фільтрація), а також розташувати всі труби з дотриманням діаметрів. До того ж, в проектуванні басейну необхідно провести правильні розрахунки всіх комунікацій, щоб уникнути неприємних помилок.

 

Ми забезпечуємо проведення всіх робіт з аналізу ділянки, розрахункових робіт з повним дотриманням правил і техніки безпеки.

Як і етапне будівництво дачних басейнів

Перш ніж приступити до будівництва басейну, необхідно створити ескіз, в якому буде відображена стилістика і загальна конфігурація майбутньої будови.

 

Далі етапи будівництва будуть залежати від типу матеріалу, обраного для басейну. В цілому, черговість етапів практично однакова, за винятком композитних басейнів, для яких чашу не обов'язково бетонувати, а також для плівкових чаш, які не заглиблюються в грунт.

 

Основним етапом є риття котловану і траншей, в які будуть прокладені комунікації. Далі слід укладання так званої піщано-гравійної подушки з обов'язковою трамбовкою. Після цього проводиться армування дна і стін чаші (у випадку з бетонним і поліпропіленовим басейном), на цьому ж етапі формуються ступені для сходів, ніші для закладних елементів.

 

Наступними етапами є установка опалубки і безпосереднє бетонування.

Після заливки бетоном проводяться подальші роботи, в залежності від типу чаші - гідроізоляція і облицювання для бетонного басейну, укладання поліпропіленового або плівкового покриття.

 

У будівництві басейну важливі всі етапи, допущення помилки на будь-якому з них може призвести до сумних наслідків.


Висновки

Як ви можете бачити, будівництво дачних басейнів на власній ділянці є не тільки дорогим, але і важким процесом.

 

Багато хто думає, що вони зможуть самостійно встановити басейн. Звичайно, якщо мова йде про надувних плівкових басейнах для малюків, ніяких труднощів не виникне, але якщо ви хочете встановити стаціонарний або мобільний басейн, в якому могла б плескатися вся сім'я, варто довірити цей процес професіоналам.

 

Співробітники компанії «Лорд-Х» мають величезний досвід роботи і високу кваліфікацію, які дозволяють створювати якісні та безпечні дачні басейни.

 


<< Назад