Накриття для автомобілів


Накрытия для автомобилей


Кожен власник автомобіля хоче захистити його від несприятливих погодних умов. Побудувати капітальний гараж не завжди дозволяють обставини. Може не вистачати коштів, маленький розмір або інші особливості вашої ділянки. Також якщо Ви живете на дачі не цілий рік то будувати гараж не обов'язково - можна просто встановити мобільне накриття для автомобіля, яке зможе захистити його від снігу, дощу, граду, ультрафіолетового випромінювання, а також від листя, що дістають всіх восени.


Навіть якщо у Вас є гараж, таке накриття не завадить. Ваші друзі будуть приємно здивовані коли, приїхавши до Вас в гості, вони зможуть залишити свій автомобіль там, де він буде захищений від будь-якої негоди.

 

Таке накриття дешевше, ніж побудувати капітальний гараж. Воно не є нерухомістю ні з юридичної, ні з фактичної точки зору.

 

Дане накриття дуже легко встановлюється. Воно виготовлене з високоякісного сплаву алюмінію AlMgSi і покрито стільниковим полікарбонатом. Накриття виробляються різноманітних форм і кольорів, які зможуть задовольнити Ваші естетичні вимоги. Встановивши таке накриття біля будинку, Ви колись не пошкодуєте.