Будівництво бетонних басейнів

Басейн є мрією всіх власників заміських будинків, але багатьох лякають складнощі його будівництва. Будівництво бетонних басейнів, яким займається компанія «Лорд-Х», забезпечить вас водним спорудою вашої мрії, з мінімальними витратами ресурсів.

Будівництво бетонних басейнів — переваги:

Спочатку басейни створювалися саме в бетонної конструкції, що дозволяє вважати їх перевіреними часом, класикою басейн споруд. У числі переваг бетонних басейнів варто виділити можливість побудови басейну будь-якої форми, розміру, установку в будь-якому місці.

 

У бетонному басейні можна встановлювати водоспади, водні гірки, різні атракціони, гідромасажні установки, сходи. До того ж, в конструкції бетонного басейну можна передбачити градацію глибини, що дуже актуально, якщо у вас є або плануються діти.

Вагомим перевагою даного типу басейну можна назвати можливість установки фільтрації переливного типу, яка вважається найбільш ефективною, тому активно використовується в громадських басейнах Європи.

 

Cтроительство бетонных бассейнов

З недоліків будівництва бетонних басейнів можна назвати тільки тривалий час спорудження - близько 2-3 місяців

Якщо ви хочете побудувати бетонний басейн в будинку або на присадибній ділянці, ми пропонуємо свободу вибору обробки поверхні. Одним з найпоширеніших методів обробки покриття басейну є ПВХ плівка. Це покриття може мати різні колірні виконання, оформлення різними орнаментами, в тому числі і мозаїчними. Важливою перевагою такої плівки є герметичність, що дозволяє уникнути додаткових витрат на гідроізоляцію. У будівництві бетонних басейнів під ключ ми використовуємо тільки високоякісний полівінілхлорид, стійкий до ультрафіолетових променів, агресивних хімічних речовин.


Класичним способом обробки бетонних басейнів є мозаїка. Цей варіант припаде до душі тим, хто хоче встановити оригінальний басейн, декорований барвистим панно. Мозаїка для оформлення басейну представлена ​​в широкій колірній гамі, що дозволить задовольнити будь-які вимоги до колірних схем декорування басейну.

 

У будівництві бетонних басейнів в Києві користується популярністю обробка плиткою. У роботі ми використовуємо спеціальну плитку зі зниженим коефіцієнтом водопоглинання, за рахунок чого плитка тримається на покритті і не відпадає з часом.


При будівництві відкритих басейнів нами проводиться дослідження ділянки, на якому планується його зведення. Особлива увага приділяється стану грунтових вод, які в деяких випадках можуть зробити будівництво басейну неможливим.

 

Дуже важливим етапом в будівництві бетонних басейнів є роботи з гідроізоляції, оскільки бетон сам по собі не є гідроізолюючим матеріалом.

стоимость строительства бассейна в Киеве

Найчастіше в якості гидроизолянта використовується плівка ПВХ. Мозаїка також є ефективним гідроізоляційним матеріалом.

Спорудження бетонних басейнів, мабуть, є найскладнішим з усіх типів водних конструкцій, тому його слід довіряти тільки професіоналам.

 

При дотриманні цієї умови ви зможете насолодитися задоволенням від водних ванн у власному басейні.