Бортовий (композитній) камінь для басейна

 Копинговый  бортовой камень для бассейнов

Наша компанія представляє вам ще один спосіб зробити територію біля басейну неповторним місцем відпочинку. Це композитний камінь французького виробництва, приготований з суміші кальцієвих порід, що добуваються на південному сході Франції, і сучасних добавок. Копінговий, терасний і декоративний камінь для вашого басейну занурить вас в атмосферу середньовіччя і в той же час ви будете насолоджуватися усіма принадами сучасного життя.

Завдяки виступаючому на 2-3 см. Бортику всередину чаші, хвиля повертається назад в басейн, зменшуючи при цьому витрати на його утримання. Ще однією перевагою терасного каменю є те, що він не ковзає при намоканні, також відсутність гострих кутів є додатковим джерелом безпеки басейну і навколишнього його простору.


Бортовий і терасний камінь не нагрівається і не обпалює ступні на сонці, морозостійкий, не вбирає вологу, не кришиться і не вигорає, а хвилеподібна форма каменю перешкоджає стіканню в басейн дощової води і змивання бруду і пилу з прилеглої до басейну майданчика в воду басейну.

 

Бортовий камінь для басейнів випускається товщиною 2,5 і 3,5 см, шириною 25, 32, 33, 35 см, плоский і хвилеподібний, прямий і закруглений, різних радіусів і квітів, що дозволяє виконати ідеальну обробку борту басейну навіть при його складної геометричної формі.