Покриття для басейнів по досконалої технології Ceramic Core®


Досконала технологія покриттів. Technologies makes success *


* Технології визначають успіх

Басейни Compass виготовляються з найбільш досконалого матеріалу, існуючого сьогодні - керамо-композитний ламінат з покращеними властивостями. В основі матеріалу лежить скло-композитний ламінат, посилений вініл-керамікою.

 

Скло-композитні матеріали стали активно розроблятися після відкриття властивостей скловолокна в 30-х роках минулого століття. Перше застосування композитний ламінат отримав у військовій і космічній промисловості, далі - в авіації та кораблебудуванні. Пізніше, в військово-космічної промисловості також народилася високотехнологічна керамика.


Зусиллями хімічної лабораторії при заводі Genkem в Австралії, Compass в 1993 році представив особливий матеріал. Розроблений на основі високотехнологічної кераміки, він готовий до застосування в складі еластичного композитного ламінату. Використання кераміки - найзначніший крок в технології виробництва композитних басейнів.

technologies become future *

* Технології стають майбутнім

Покриття для басейнів - композиційний матеріал (композит) – неоднорідний суцільний матеріал, що складається з двох або більше компонентів, серед яких можна виділити арміруючі елементи (волокна), що забезпечують необхідні механічні характеристики матеріалу, і матрицю (або сполучна), що забезпечує спільну роботу арміруючих елементів.

 

Механічне поведінка композиту визначається співвідношенням властивостей арміруючих елементів і матриці, а також міцністю зв'язку між ними.


До складу керамічних композитних басейнів Compass Pools входить більше 40 компонентів. Основну міцність надає скловолокно.

 

Скловолокно - волокно з тонких скляних ниток. У такій формі скло демонструє несподівані властивості: не б'ється, не ламається, а гнеться без руйнування. Скловолокно виготовляють з розплавленого скла. Воно практично не має терміну придатності.


В якості сполучного наповнювача для скловолокна застосовують полімерні органічні смоли. За хімічною природою вони схожі з натуральним бурштином. Тверді і щодо еластичні. Полімерні смоли практично не схильні до впливу навколишнього середовища - повітря, сонця, води. Стійкі до агресивних хімічних середовищ. Майже не схильні до старіння.


У 1993 році Compass Pools перші розробили і запатентували унікальну технологію вініл-кераміки на основі порошку з порожнистих мікросфер, що дає додаткову міцність, гідроізоляцію та теплонепроникність, а також завдяки деяким технологічним особливостям дозволяє подвоїти якість і довговічність всієї структури басейну. Ця технологія застосовується вже понад 15 років і є основою успіху компанії.

 

ДЕЯКІ ВЛАСТИВОСТІ  СКЛОВОЛОКНА:

 • В середньому на 50% міцніше сталі
 • При цьому в 3,5 рази легше стали
 • низька теплопровідність

ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ:

 • Несучі конструкції космічних апаратів багаторазового використання - Шатле
 • Корпуси балістичних ракет
 • Корпуси і гвинти яхт і великих суден
 • Корпуси швидкісних локомотивів
 • Корпуси військових літаків і вертольотів, а також їх лопаті
 • Корпуси глибоководних батискафів


Compass Pools – покриття керамічних басейнів.
Технология Ceramic Core®

Унікальна конструкційна кераміка є високотехнологічним матеріалом, що застосовується в ВПК і космічної промисловості. Дана технологія розроблялася паралельно у військових відомствах СРСР і США.

 

Кераміка представляє з себе скупчення надзвичайно твердих порожніх мікросфер. При виготовленні з порожнин мікросфер майже повністю випалюється повітря, завдяки чому кераміка має дуже низьку теплопровідність, не дивлячись на високу твердість, навіть при мінімальній товщині нанесення.

 

Температура плавлення кераміки сягає 1800 ° C. Ця кераміка має низку недосяжних раніше властивостей:


 • твердістю - до 2 тонн на сантиметр квадратний

 • міцністю, в два рази перевищує міцність сталі, при щільності на 40-60% нижче стали

 • надзвичайно низьку теплопровідність і т. д.

З високотехнологічної кераміки виготовляють обтічники боєголовок міжконтинентальних ракет, що літають на надвисоких реактивних швидкостях. Такий керамікою покриті зовнішні корпусу ШатлІ, які отримують позамежні термічні навантаження, навантаження тертя і тиску при польотах в космос. Плиткою з такої кераміки був покритий єдиний в СРСР човник багаторазового використання - Буран. З кераміки виготовлені гальмівні диски болідів Formula1.


Керамічні ТЕХНОЛОГІЇ ЗРОБИЛИ КОМПОЗИТНІ БАСЕЙНИ COMPASS НАЙКРАЩИМИ


Спочатку в Compass розуміли переваги композитних басейнів і слідували визнаним міжнародним технологіям. Як водонепроникного матеріалу використовувався вінілестер, який захищав поліестер, що надавав каркасу басейну жорсткість. Через деякий час нові дослідження британських вчених привели до революції у виробництві композитних басейнів. Ці дослідження стосувалися порівняння коефіцієнтів адсорбції парів води хімічно і корозійно-стійкого вінілестера і універсального поліестеру.

 

Результати показали, що спочатку коефіцієнти адсорбції були рівні, але через деякий час коефіцієнт адсорбції вінілестера зростав за експоненціальним законом.

ОСКАРЖЕННИЙ ФАКТ

Це відкриття дало зрозуміти, що композитні басейни Compass були неруйнівними, як вважалося раніше. Цей висновок був серйозно прийнятий науково-дослідних і дослідно-конструкторським відділом Compass, співробітниками якого проводилися дослідження композитних матеріалів, що дозволили вивчити їх основні властивості. Хіміки компанії Compass сприяли накопиченню знань в області композитних матеріалів і, в кінцевому рахунку, відновили ауру незруйновними.

СУЧАСНЕ РІШЕННЯ

Наука протягом довгого часу досліджувала вплив високих температур на звичні нам матеріали, наприклад, скло і кераміку. Обидва матеріали при сильному нагріванні набували нові, нехарактерні для них властивості. Запрошення співробітників Compass на проведення процесу отримання нового матеріалу в печі електростанції було прийнято з захопленням. Отриманий матеріал був керамічну пил, що складається з мікроскопічних порожніх сфер, званих мікро ячейками. Подібно властивостями керамічної теплоізоляційної плитки космічних кораблів NASA, властивості цих крихітних сфер також були дивовижними. Вони були неймовірно міцними і стійкими до ізостатичним деформацій і різанні, ці елементи були настільки міцними, що витримували тиск в 2 тонни на квадратний сантиметр і плавилися в інтервалі температур 1600-1800 ° C. Новий матеріал був хімічно інертним. Але найважливішим було те, що він не абсорбувати вологу, ні в якому вигляді.

 

ПЕРЕТВОРЕННЯ ТЕОРІЇ В ПРАКТИКУ


Звичайно, неможливо виготовити басейн з кераміки. Це крихкий матеріал, басейн з якого розіб'ється, як чашка. Таким чином, перед хіміками Compass постало завдання отримання революційного надміцного шару з вінілестера і керамічного пилу, що володіє властивостями обох матеріалів. Результати виконаної ними величезної роботи в цьому напрямку були запатентовані і визнані в усьому світі.

Новий шар не тільки збільшував тривалість життя композитного басейну в два рази, але також давав і інші переваги: ​​збільшував ударостійкість, поліпшував термостійкість і гідроізоляцію, а також міцність конструкції, зберігаючи здатність композитних басейнів витримувати рух грунту і здатність грунту розширюватися.

 

Отже, складністю для Compass Pools було поєднати керамічну технологію з композитними полімерами, не втратити при цьому властивостей кераміки і ефективно вбудувати її в структуру композитного басейну. Compass Pools це вдалося - вийшов абсолютно новий композит, що володіє особливими властивостями міцності, гідроізоляції з низькою теплопровідністю.

 

Спираючись на Genkem®

Genkem – це наукова основа, на яку спирається Compass. Genkem - досвідчений хімічний завод в Австралії, що належить Compass. Genkem поставляє майже всі компоненти для басейнів Compass. Саме фахівці Genkem зробили можливою появу Crystite®, Ceramic Core®, Gemstone® і багато іншого. Розробками Genkem користуються і інші виробники басейнів у всьому світі.


Унікальність технології Ceramic Core®

У цей період композит полімеризується і набирає міцність, а поверхневе покриття - твердість і еластичність. Уже перебуваючи в товщі басейну, кераміка Compass Pools завдяки хімічній реакції прогрівається до 80 ° C. Прогріваючи хімічну структуру басейну зсередини, кераміка підвищує міцність басейну по всій глибині ще на 20%. Поверхневе покриття набирає небувалу монолітність і довговічність. Таким чином, присутність керамічного шару Compass надає ключовий вплив на весь багатошаровий композитний ламінат.

Вот в чем секрет! Не в толщине стенки, а в её уникальной структуре. Без керамической начинки бассейна Compass не существует. Такая технология требует применения специальных добавок во все слои бассейна.

 Ця технологія запатентована і не має аналогів.

Многие производители композитных бассейнов, признав преимущества высокотехнологичной керамики, в последние годы пытаются освоить подобные технологии. Но пока это лишь эксперименты и менее эффективные аналоги – керамика применяется как дополнительный слой, а не как основа технологии.

Технология Bi-luminiteTM

Поверхність басейна – це його обличчя і найвразливіше місце.

Завдання: розробити над стійких покриття, передає всю повноту кольору води в природних умовах.

 

Найбільша проблема поверхні композитного басейну - осмос. Найдрібніші пори і мікротріщини поверхні пропускають молекули води, спори грибка і мікро-водоростей, а також окислювачі, що містяться у воді басейну. Це викликає утворення бульбашок на поверхні, поява коричневих, бурих або темно-фіолетових плям і патьоків. Це наслідок проростання грибка, окиснення кобальту (він входить в хім. Склад композиту) і ін. Пори - недоліки хім.структури покриття і недосконалість технології виробництва. Мікротріщини часто з'являються на готовому басейні при транспортуванні, установці і експлуатації (циклічних навантаженнях з боку води і грунту). Імовірність осмосу сильно зростає при температурі води басейну понад 30 С °. Ця проблема вважалася нерозв'язною до появи технології Bi-luminiteTM. Адже в Австралії не можна обмежувати температуру води в басейні на рівні 30 С °.

 

Покриття Bi-luminiteTM мають унікальний захист від осмосу - нульову проникність. Крім цього, в конструкції басейнів Compass застосовуються технології, що перешкоджають утворенню мікротріщин на поверхні (Ceramic Core® і SBR®). Це дозволяє давати 10-річну гарантію від осмосу. Завдяки глибокому переходу кольору на поверхні також практично не помітні дефекти, які може завдати людина при експлуатації, на відміну від однотонних кольорів.

 

Покриття Bi-luminiteTM мають 100% ремонтопридатність. Навіть найглибші пошкодження завдяки особливостям покриттів відновлюються без сліду.

technologies from nature *

* Технології самої природи

ДИВОВИЖНА ГАММА ВІДТІНКІВ


 

Кольорові рішення композитних басейнів вражають своєю красою. Вони по праву прекрасні. Але 90% того що ми бачимо - це вода. Вона дарує основні емоції. Але вода завжди коригує колір поверхні і виглядає по-своєму.

 

У світі представлена ​​величезна кількість красивих квітів поверхні басейну. На жаль, з багатьма з них вода виглядає без смаку, а іноді, навіть неприємно. Колір басейну як би «переграє» воду, і вона візуально втрачає свою насиченість, свій пріоритет над всім оточуючим. Compass вперше зосередився саме на кольорі поверхні, а на кольорі води в басейні. Було поставлено завдання підкреслити її жвавість і красу через кольори покриттів. За еталон взяли природні відтінки води в живій природі.

 

Результатом запатентованого Bi-luminiteTM - процесу виходить неповторний колір води. Саме води!

 

Нове покриття - невичерпне джерело кольору. Це означає, що басейн Compass може ідеально злитися з навколишнім оточенням, або створити виразний стиль. Відтінки води в точності повторюють живу природу. Переконайтеся в цьому самі! Погляньте, як виглядає вода в басейнах Compass

Увага до деталей.
ТехнологіЯ SlipStop®

Технологія slipstop® по-особливому створює протиковзку поверхню ступенів і дна басейнів Compass.


Зазвичай протиковзким покриттям покривають лише кромки ступенів. Це не завжди буває достатнім, особливо якщо басейном користуються діти з маленьким розміром ніжок.

Як правило, покриття представляють шорсткі зони або смуги, що віддалено нагадують велику наждачний папір. Через дрібної насічки ці місця часто стають вразливими для забруднень.

 

Поверхня slipstop® покриває всі горизонтальні зони басейну цілком - кожну сходинку, сидіння дно басейну. При цьому вона зовсім непомітна під водою, навіть при найближчому розгляді.

Найдрібніші гранули slipstop® є частиною басейну. Вони абсолютно гладкі і комфортні, як вся поверхня басейну - в них не може забитися бруд. Але при цьому будь-яку точку опори вони роблять абсолютно безпечною.

доторкніться до них.

поручні integrail®


У поверхні води басейнів Compass розташовуються поручні integrail®. Гладкі і монолітні, вони не тільки забезпечують підтримку плавання, а їх функціональність також надає естетичний комфорт. Повторюючи прямі і вигнуті лінії басейну, поручні також надають додаткову міцність чаші.

ваш басейн вже застрахований!
hydrostatic VALVE

 

Кожен басейн Compass обладнаний аварійним гідростатичним клапаном. Клапан служить додатковим захистом від виштовхування басейну при підйомі грунтових вод вище рівня води в басейні. Обсипання басейну добре проводить воду і служить дренажним наповнювачем.

 

Запитання ребром.
Технологія SBRTM(sandwich balsa rib

Навіщо композитним басейнам ребра жорсткості?

Конструкція басейну несе величезне навантаження і з боку води, і з боку грунту. Наприклад, порівняно невеликий басейн 3х5 м повинен утримувати понад 20 тонн води. Незважаючи на високу міцність, під навантаженням композитний басейн може бути пошкоджений. Разом з тим, для посилення міцності басейну не можна сильно збільшувати товщину стінки, т. К. При цьому погіршується загальна еластичність чаші, і басейн може бути пошкоджений рухом грунту. З'являється при потовщенні басейну крихкість також сприяє утворенню мікротріщин поверхні. Ребра жорсткості - це рішення проблеми.

Також ребра жорсткості служать для економії матеріалу або використання менш міцних матеріалів на основний ламінат стін і дна басейнів.

 

Compass вдалося уникнути застосування масивних ребер жорсткості для компенсації недоліків міцності. Завдяки керамічної технології Ceramic Core® басейни Compass мають високу міцність в будь-якому місці. Додаткову міцність надають особливості геометрії басейнів і високотехнологічні ребра жорсткості SBRTM, виконані за технологією жорсткості - «сендвіч».

Конструктивно ребра жорсткості– це пустотілі труби різних перетинів, що складаються зі скловолокна і поліестерової смоли. Для їх формування до стін басейну прикладають форми з картону, пінопласту, пінополістиролу і т. П. При цьому ключову роль відіграє міцність з'єднання ребра зі стінкою басейну. В іншому випадку, ребро не в змозі виконати функцію розподілу навантаження.

 

Поліестер ребер жорсткості міцний, але уразливий для води, а його зовнішня захист (top coat) недовговічна в грунті - вона пошкоджується зовнішньої обсипанням і також схильна до явища осмосу.

Що потрапив всередину ребра лід, може з часом відокремити його від стінки басейну. Тому для формування ребер Compass застосовує спеціально оброблений матеріал. Бальзам - це цінна порода деревини. Бальзам - відмінне співвідношення міцності, легкості, тепло- і водостійкості. Технологія «сендвіч» із застосуванням бальзам добре відома,висока жорсткість і збереження первісної форми при циклічних навантаженнях. З цього дерева був побудований знаменитий пліт Кон-Тікі, на якому норвезький мандрівник Тур Хейєрдал зі своєю командою в 1947 р здійснив подорож через Тихий океан до островів Полінезії.

 

technologies makes wonders *

*технології дивують

VANTAGE ВРЯТУЄ ВАШ БАСЕЙН
СИСТЕМА VANTAGE®

 

Фільтр чистить воду. А забруднення впали на дно доводиться прибирати іншими способами. Найкращий спосіб - це прибирання вручну за допомогою пилососа. Людина уважний і не пропустить забруднені ділянок.

 

Дізнавшись про можливість позбавити людину від цього заняття, фахівці Compass почали співпрацювати з розробниками - компанією Paramount®.

Система Vantage® складається з ряду технічних нововведень. Багатокамерний водний клапан, званий «мозком» Vantage, направляє потоки води до ротаційним форсунок. Вони розташовані в суворій послідовності в дні, щаблях і сидіннях. За заданим алгоритмом форсунки виїжджають з дна, вивергають потоки води і повертаються назад. Обертаючись, вони зганяють все сміття до всмоктуючого пристрою Vantage MDX®. Звідти сміття потрапляє в фільтр.Вся система має механічний пристрій, що визначає її ефективність і довговічність. Vantage® володіє і іншими властивостями: розподіл і збереження тепла, розподіл і економія дезінфекторів, усунення застійних зон. Vantage® не вимагає додаткових маніпуляцій і працює разом з системою фільтрації басейну. Детально в розділі Vantage®.

Після людини, Vantage® - це найкраща техніка для самоочищення. Відома альтернатива - роботи-автомати для очищення басейнів поступаються системі Vantage®. У складних формах басейнів роботи не можуть дістатися до застійних зон, погано справляються з очищенням ступенів. Струмінь Vantage® дістане всюди. Головне те, що робот обслуговує басейн, але вимагає обслуговування і себе. Його потрібно кожен раз готувати до роботи: замочувати у воді  валики, занурювати його в басейн, діставати і просушувати. Весь бруд робот збирає в ганчіряний фільтр, який потрібно виймати і промивати від бруду вручну. Під час роботи робота не рекомендується знаходитися в басейні. Vantage все робить сам і не заважає Вам відпочивати!

технології лежать на поверхні.
покриття rollo cover

Жалюзійні покриття Rollo Cover – найбільш красиве і функціональне з покриттів для басейнів.


Секціїї Rollo Cover можуть бутии різних кольорів 

Rollo Cover:

 • забезпечить безпеку дітям і домашнім тваринам
 • запобігає випаровування і охолодження води вночі і в негоду
 • спеціально сконструйовані секції SOLAR прискорять прогрів води і додадуть 4-8 ° C температури

 • може управлятися електроприводом з брелка дистанційного керування

Для простоти і зручності Compass Pools інтегрувала пристрій жалюзійного покриття Rollo Cover в композитний басейн.

 

Спеціально сконструйовані моделі басейнів мають ніші для прихованої інсталяції покриття. За довгим сторонам басейнів розташовані карнизи для операнія напрямних концевиков жалюзі.

<< Назад