Технічні інформації


Профілі розмір профілю 35 x 50 мм, сплав AlMgSi, обробка поверхні ЕЛОКС, кількість несучих профілів на модулі 3 (2 збоку і один підсилювальний посередині).


Двері в передній стіні посередині павільйону, петльові праві, із запобіжним замком і дитячим запобіжником, у відкритій позиції переїдуть без проблеми через перешкоду.


Задня стінка незнімна з кілочками - аретірамі для забезпечення стійкості.

Напрямні  осьова відстань 7 cм, складаються з профілів трехколейних і одноколійних, ЕЛОКС, наскрізні, можна прикупити подовження, закінчення заглушками.


Передня стіна знімна за допомогою ручки для полегшення маніпуляції з конструкцією, складовою частиною є розеткові аретіри від довільного зміщення елементів і кілочки - аретіри (2х) для забезпечення стійкості.

 


Матеріал покриття конструкція закрита двохстінних Прозоров порожнистим полікарбонатом 8 мм з УФ захист. Коефіцієнт теплопровідності K ставити 3,3 Вт / м2К. Матеріал з обробка поверхні NO DROP, яка знижує конденсацію вологості на всій Внутрішній поверхні конструкції в формі крапель.


Нижні ребра торців  горизонтальні перегородки під переднім і заднім торцем, по висоті 10 см над Тереном, просвіт під торцем служить для того, щоб під час переміщення модулів ці стіни не вдарялися об верхній край басейну. Просвіт закритий плівкою, що захищає від видалення тепла і проникнення забруднень.

<<Назад