Система замкнутої фільтрації спа HotSpring

Кришталево чиста вода як в природі завдяки СПА HOTSPRING

Вода в спа "HotSpring" завжди прозора і чиста. Система замкнутої фільтрації спа "HotSpring", відрізняється трьома особливостями: безперервністю, повної фільтрацією, збалансованістю.

Безперервна фільтрація води в басейні


Вся вода, залита в спа "HotSpring", обов'язково фільтрується в безперервному режимі. Весь об'єм води проходить через фільтри не менше 10-15 разів на добу. Це досягається за допомогою маленького циркуляційного насоса "СайлентФло 5000". Ефективний, економічний і безшумний, він забирає воду, проганяє через фільтр і нагрівач (причому нагрівач працює тільки коли це необхідно) і повертає її назад в спа. При цьому витрата енергії менше, ніж від лампочки в 75 Вт!

 

Працюючи безшумно і ефективно, Ваш спа "HotSpring" завжди гарячий, чистий і готовий до роботи.

Повна фільтрація води


Це означає, що в будь-якому режимі гідромасажу всі 100% води в Вашому спа обов'язково проходять через фільтри перш, ніж знову потрапити в спа.

 

В інших спа вода пускається в обхід фільтра, коли працюють форсунки і саме тоді, коли Ви перебуваєте в спа і найбільше потребуєте в чистій воді. Тільки спа "HotSpring" фільтрують всю воду весь час.

Збалансована фільтрація води

Площа фільтрів приведена у відповідність з потоком води, що проходить через насоси. Легка доступність змінних картриджів забезпечується їх установкою зверху. Просто відкрийте кришку відсіку фільтрів і підійміть картриджі для промивання або заміни. Змінюючи картриджі місцями, Ви продовжите термін служби фільтрів. Завдяки наявності декількох картриджів в відсіку фільтрів, зникає необхідність в застосуванні відкритої всмоктуючої арматури, що є додатковим фактором безпеки.

Схема работы фильтра для воды в бассейне - HotSpring

Система, що складається з двох насосів різного призначення, забезпечує циркуляцію і фільтрацію води в постійному економічному режимі, навіть коли спа не використовується. Тому вода в "HotSpring" завжди чиста і гаряча.

<<Назад