Система самоочищення басейнів VANTAGE


VANTAGE® працює - Ви відпочиваєте


Система самоочистки бассейнов VANTAGE

Гірські річки завжди дуже свіжі і чисті, хоча вони течуть по землі і, найчастіше, оточені деревами. Так що ж зберігає їх чистоту? Відповідь проста. Вони завжди в русі. Потік прагне вниз з гори, перемішуючись, і по шляху очищаючий від бруду і сміття. У такому потоці не можуть рости водорості і розвиватися бактерії. Такий рух води можна організувати і в Вашому басейні.

 

Ви можете дні й ночі безперервно перемішувати воду в своєму басейні, мити його поверхню і збирати сміття. А можете просто придбати систему циркуляції і очищення басейну Vantage®.

VANTAGE®- найкраща в світі автоматизована система очищення композитних басейнів


Поки Ви відпочиваєте, форсунки системи очищення Vantage® імітують гірський потік. Потужні, але безшумні потоки води переміщаються від однієї форсунки до іншої. Всі форсунки розташовані певним чином. І в процесі збирання басейну вони обертаються, змінюючи напрямок струменів і очищаючи всю поверхню.

 

Водный клапан бассейна Vantage

VANTAGE® не розходяться зайву електроенергію

Запатентований водний клапан Vantage® називають «мозком», тому що він дуже-дуже розумний. Його оригінальна конструкція дозволяє використовувати енергію води для обертання форсунок системи очищення і перемикання потоків води.

Зона сбора мусора бассейна CollectionZoneVANTAGE®– автоматизована і ефективна система очищення басейну

Бруд і сміття організованими потоками, створюваними форсунками, направляються в скіммер або в зону збору сміття CollectionZone®, де відводяться з басейну через активний слив MDX®.

 

Бак для сбора крупного мусора бассейна Vantage Containment CanisterVANTAGE® легко справляється з листям (опція)

Бак для збору крупного сміття Vantage Containment Canister® розташовується за басейном. Він швидко і легко чиститься і вміщує велику кількість сміття, тому його не потрібно часто розвантажувати. Vantage Containment Canister® також дозволяють знизити навантаження на насос фільтра.

 

VANTAGE® запобігає зростання водоростей і розвиток бактерій


VANTAGE® схема предотвращения роста водорослей и развития бактерий

У гірському потоці немає «мертвих» зон. Він постійно рухається, а, отже, водорості і бактерії, характерні для застійної води не ростуть і не розвиваються. Циркуляційна система Vantage® створює постійний потік у Вашому басейні для отримання схожого ефекту. Перебіг також добре перемішує дезінфікуючі реагенти, необхідні для усунення мікроорганізмів і підтримки чистоти, свіжості і здоров'я води

VANTAGE®зігріває Ваш басейн, так що Ви можете купатися раніше і довше


Схема обогрева бассейна с помощью системы VANTAGE

Сонце нагріває тільки верхній шар, вода нижче якого залишається прохолодною. Циркуляційна система Vantage® рівномірно розподіляє тепло у всьому об'ємі води. З системою Vantage® Вам не потрібно довго чекати нагріву води до комфортної температури, а також Ви можете плавати скільки завгодно довго кожен день.

VANTAGE® знижує витрату води і хімічних реагентів


Схема экономии химии для бассейнов с системой VANTAGE

Коли сонце нагріває верхні шари води, вони швидше випаровуються, а хімічні реагенти в них дезактивируются. Система Vantage® добре перемішує воду, скорочуючи її випаровування і витрата хімічних реагентів.

VANTAGE® дозволяє скоротити витрати на нагрів води

Схема снижения расходов на обогрев бассейна с системой VANTAGE

Близько 90% тепла вода втрачає через поверхню. Тепла вода завжди піднімається до поверхні і, випаровуючись, охолоджується, після її знову треба підігрівати. Система Vantage® завдяки постійному перемішування води дозволяє скоротити витрати на нагрів до 30%.

 

Поки Ви відпочиваєте, інженери VANTAGE® вдосконалюють вчинене


Мусороприемник бассейна VantageMDX

Революційний сміттєприймач VantageMDX® вводить нові стандарти в прибиранні сміття та забезпеченні безпеки для дітей. Його унікальна воронкообразная щілинна форма дозволяє швидше захоплювати сміття. VantageMDX® ніколи не забивається. VantageMDX® незначно підноситься над дном басейну і відповідає всім стандартам безпеки. VantageMDX® буває трьох кольорів, для підбору до кольору Вашого басейну.

VANTAGE® - найкраща в світі система циркуляції і очищення, жоден водний пилосос або робот її не перевищить


Система Vantage® ефективно очищає весь обсяг басейну: від поверхні води до дна. Вона дістане всюди, де не зможуть інші очисники, включаючи кути, ступені, лежаки і сидіння.

А також VANTAGE® абсолютно безпечна


Сертификат безопастности мусороприемник Vantage

При роботі водного пилососа або робота, не можна перебувати в басейні. Крім того, їх дуже легко пошкодити. Якщо вийняти водний пилосос або робот з Вашого басейну при включеному насосі, останній може вийти з ладу. Система Vantage® є вбудованої і розроблена таким чином, що Ви можете абсолютно безпечно користуватися басейном вчасно її роботи.

 

Продуктивність, надійність, а також хороший зовнішній вигляд


Внешний вид системы для бассейнов Винтаж

Уявіть, як псують вигляд басейну потворні плаваючі шланги пилососа або дроти робота. Вони виглядають, погодьтеся, не дуже естетично. Система Vantage® практично непомітна, а, отже, не псує зовнішнього вигляду Вашого нового басейну. Система Vantage® складається з технологічних форсунок, колір яких Ви можете підібрати з трьох представлених.

VANTAGE® немає рівних

Вентаж система - комфорт для вашего бассейна

Будучи одним з Преміум-брендів компанії Paramount® USA, система Vantage® має найбільше патентів в області систем, що вбудовуються в дно композитних басейнів. Запатентовані великі Pop-up® форсунки охоплюють площу в чотири рази більше, в порівнянні зі стандартними, і справляються з більшим сміттям. Також запатентовані водний клапан WaterValve®, бак для збору сміття Debris Containment Canister®, зона збору сміття Debris Collection Zone®, водна завіса WaterCurtain® і, звичайно, MDX®.

Схема установки системы VANTAGE для бассейновVANTAGE® встановлюється тільки на нових композитних басейнах

Мережа розташованих певним чином форсунок, які входять в систему Vantage®, вбудовується в Ваш композитний басейн при виготовленні. Установка Vantage® басейнів проводиться тільки кваліфіковані спеціалісти, так що Ви можете розслабитися і відпочити поруч з Вашим новим кристально чистим басейном, обладнаним системою Vantage®.

 

Отже, для того щоб розслабитися і відпочити поруч з Вашим новим басейном, замовте Систему Циркуляції і Очищення Vantage®

 

 


Цветовая гамма систем для бассейнов VANTAGE

<< Назад