Опис автономної каналізації


Біологічна очистка стоків

З поняттям «азотний цикл» стикаються в першу чергу любителі акваріумів, коли домагаються рівноваги в своїх водних світах. Азотний цикл це круговорот азоту в рослинах і тваринах біосфери.

 

Бактерії, що живуть в грунті, перетворюють азот, що знаходиться в атмосфері, в нітрати, які потім засвоюються рослинами. Рослини поїдаються тваринами, надлишок азоту в тілах тварин перетворюється в аміак, або сечовину, і повертається в грунт. Коли тварини помирають, сапрофіти розкладають мертву тканину, вивільняючи весь азот, після чого азотний цикл починається спочатку.

 

Людина теж знаходиться в ланцюжку азотного кругообігу. І рано чи пізно виникає питання, куди подіти свої «продукти» життєдіяльності. І як домогтися рівноваги в своєму середовищі проживання. Добре якщо є централізована каналізація. А якщо такої можливості немає? Першим в голову приходить думка акумулювати стоки. В колодязях, вигрібних ямах. Тобто накопичуємо забруднення, тверді речовини осідають в осад, а рідкі йдуть в грунт.

 

Коли все це не поміщається, викликаємо машину, яка ці надлишки вивозить на утилізацію. Звичайно, є незручності, неприємний запах, витрачений час, витрати. І, як правило, машинка приїжджає все частіше і частіше.

 

Справа в тому, що грунт є природним фільтром. І в залежності від типу грунту, рано чи пізно фільтр засмічується, відбувається замулення. Відповідно, грунт втрачає здатність, так само як і раніше приймати і очищати забруднення. З'являється ризик потрапляння забруднених ґрунтових вод в свердловину питної води або ставок.

 

Щоб цього уникнути, треба передбачити герметичний накопичувач, септик. І відведення води на очищають системи. Фільтруючі колодязі, касети, фільтраційно-дренажні поля, поля підземної фільтрації, окислювальні канали або біологічні ставки.

 

Такі системи називаються ЛОС або локальними очисними системами.

 

Або піти іншим шляхом і очистити воду перед попаданням в грунт.

 

Автономна каналізація БІОС є біологічним  реактором, в якому контрольовано, відбуваються біохімічні реакції, що призводять до глибокої біологічної очистки стічної води.

 

Тобто реактор частково втручається в «азотний цикл»: перетворюючи аміак, сечовину і органічні забруднення в газоподібний азот, воду і вуглекислий газ. Звичайно, в анаеробних зонах з часом накопичується органічно не розчинний мінеральний осад, який в свою чергу є хорошим добривом для сільськогосподарських і декоративних культур.

Правильно налаштована установка вимагає мінімального втручання.

 

В результаті на виході отримуємо воду, яка не несе неприємного запаху. Яку можна використовувати для поливу, миття машини, скидання в дренажну або зливову каналізацію. На сьогоднішній день такий принцип очищення стічних вод є найбільш сучасним і прогресивним.

 

Він дозволяє очистити до 98 відсотків забруднень. Що запобігає замулювання дренажних систем, зберігає навколишнє Вас середовище і сприятливо позначається на Ваше здоров'я. А так само економить Ваш час, нерви і кошти.

Система БІОС виготовляється з інтегрованого поліпропілену, є завершеною конструкцією, працює безшумно, має великий термін експлуатації.

 

Мала вага, герметичність, відсутність корозії, високу механічну міцність і зручність транспортування. Що відбивається на економії будівельних матеріалів, простоті монтажу і запуску в експлуатацію безпосередньо біля об'єкта.