Противоток для басейна

Рано чи пізно одноманітний дозвілля на воді починає набридати, набридати, оскільки хочеться відкривати для себе нові горизонти. Створити в своєму басейні ідеальні умови для тренування всіх груп м'язів допоможе протитечія для басейну.

Противоток для басейна характеристики:

У самій назві «протитечія» вже полягає пояснення цього поняття - можливість здійснювати плавання проти течії. Противоток для басейну є потужним насосом, закачувати воду з басейну і повертає її через спеціальний отвір, яке створює зворотна течія.

Противоток для бассейна

Всім плавцям відомо, як важко плисти проти зворотної течії - потужний потік зносить тебе, змушуючи докладати максимум зусиль для того, щоб плисти далі. Якщо ви вирішите протитечія для басейну купити, то зможете зробити тіло більш тренованим в своєму особистому басейні, в комфортним та безпечних умовах.

Крім того, протитечія для басейну купити варто також і тому, що він може використовуватися в якості своєрідного масажного пристрою, особливо, якщо придбана модель противотока оснащуються спеціальною насадкою з гнучким шлангом. Пристрій, що створює протитечія, дозволяє перебувати на одному місці, одночасно з цим отримуючи загальний масаж тіла, дуже корисний для всіх систем організму.

купить противоток для бассейна

Потужний потік води, обдають тіло з усіх боків, змушує всі м'язи працювати на повну силу, вивільняє енергію, покращує настрій. При працюючому противотоке створюється ілюзія, ніби ти пливеш дуже швидко, хоча, по суті, ти залишаєшся на місці. Крім того, бурхливий протитечія створить ілюзію переміщення по найдовшій річці, навіть в маленькому басейні.


На протитечія для басейну ціна залежить від типу пристрою: стаціонарний або навісний.


Стаціонарний протитечія для басейну купити необхідно ще на етапі будівництва, оскільки ця установка монтується безпосередньо в чашу басейну. Як правило, стаціонарні противотоки є компактними пристроями, оформленими в сучасному стилі, що встановлюються на глибині 20-25 см від верхнього рівня води. Лицьову панель противотока виконують з міцного матеріалу, насос і заставні виготовляються з нержавіючої сталі або бронзи.

Вбудований потік може мати одну або дві струменя, відповідно на його панелі будуть розташовуватися одне або два сопла. Противоток з двома потоками дозволить здійснювати потужні запливи для тренованих спортсменів. У деяких моделях є спеціальні регулятори, що дозволяють коригувати потужність подачі потоку води і повітря.


Перевага навісного противотока в тому, що його можна монтувати на вже збудований басейн, не порушуючи його конструкції. Корпуси всіх навісних протитечій виконуються з дуже міцних матеріалів - поліефірних волокон, укріплених скловолокном. Таке поєднання матеріалів дозволяє використовувати корпус пристрою для стрибків у воду.

Вибираючи протитечія, звертайте увагу на його напруга - однофазне або трифазне.

Двигун пристрою розташовується за басейном, але безпосередньо на самому противотоке є кнопка безпечного включення.

Противоток в бассейн в Киеве, Украина

Навісна протитечія може відмінно використовуватися в відкритому басейні, оскільки його можна демонтувати на час холодного періоду року.

Навіщо ж установка противотока в басейні?

Якщо Ваш басейн недостатньо великого розміру, пропонуємо установку протитоку для збільшення навантаження на тіло. Як говорилося раніше існує два типи протитечій: стаціонарний і навісний.

Детальніше про противоток для басейнів:

Стаціонарні противотоки монтуються під час спорудження басейну. Можлива установка в бетонні, плівкові або керамічні басейни. При установці противотока в плівкових, поліпропіленових, скловолоконних басейнах необхідно придбати додатково комплект фланців.


Як правило, лицьова сторона противотока виготовляється з нержавіючої сталі або пластику, а сам корпус з бронзи забезпечить довгий строк експлуатації, оскільки стійка до деформацій різного роду і корозійних процесів.

Персоналізація швидкості, напрямку потоку і регулювання підмішування повітря на лицьовій стороні. Залежно від потужності насоса противотока, він перекачує від 900-1300 літрів в хвилину і назад з тією ж швидкістю повертається в басейн через форсунку противотока.

До переваг вбудованих протитечій можна віднести те, що вони практично не займають корисне місце в басейні і не змінюють його зовнішній вигляд.

Навісна протитечія можна розмістити на борту вже готового басейну, що дозволить підключитися до системи басейну без порушення гідроізоляції і облицювання.


Противоток виконаний з пластика, що протистоїть УФ - випромінюванням.


Навісна протитечія можна пересувати, створюючи різну гаму течій, також зустрічаються противотоки з прожекторами, що вигідно тим в кого в басейні немає освітлення. Різні швидкісні режими задовольнять потреби, як дитину, так і спортсмена.


Залишаючись на місці можна пропливти десятки кілометрів за допомогою штучної течії. Противотоки вмикаються і вимикаються пневмокнопкою, що розташована в воді біля вихідного сопла пристрою.

Залежно від розмірів басейну, вибирається потужність противотока в середньому апарат штучної течії подає від 23- 75 м3 на годину.

<< Назад