Технічна інформація

профілі розмірипрофілів 60х60 мм, сплав AlMgSi, обробка павільйону білою фарбою, кількість несучих профілів на модулі 2.

Двері в передній стіні посередині павільйону, з замком, переїдуть без проблеми через перешкоду, торцева стіна розсунеться в сторони і утворюється отвір.
Задня стіна знімна, подвійні петльові двері, знімається за допомогою аретіра, тут знаходяться ручки для полегшення маніпуляції з конструкцією.

Направляючі відсутні, пересування без напрямних, можливість переміщення за басейн.

Матеріал покриття бокові стіни + торцеві стіни: СТЕКЛОПЛАСТ GLAS зі теплопровідністю 5,5 Вт / м2. 4 мм прозорий з УФ захистом.
Передня стіна знімна, розділена на 2 частини, знімається за допомогою аретіра, тут знаходяться ручки для полегшення маніпуляції з конструкцією.

 

Матеріал покриття даху двухстінний прозорий порожнистий полікарбонат 8 мм з УФ захистом. Коефіцієнт теплопровідності K становить 3,3 Вт / м2. Матеріал з обробкою поверхні NO DROP, яка знижує конденсацію вологості на всій внутрішній поверхні конструкції в формі крапель.


Нижні ребра торців горизонтальні перегородки над Тереном під переднім і заднім торцем, висота над Тереном 9,5 cм, цей просвіт служить для того, щоб під час переміщення модулів ці стіни не вдарялися об верхній край басейну. Просвіт закритий плівкою, що захищає від видалення тепла і проникнення забруднень.

Оздоблення поверхні конструкції

  • Біла

Фільонка - полікарьонат двухстінний прозорий порожнистий 8 мм c обробкою поверхні NO DROP.

Фільонка бічні і торцеві стіни: СТЕКЛОПЛАСТ GLAS прозорий 4 мм.

<<Назад