Переваги композитних басейнів

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ КОМПОЗИТНИХ БАСЕЙНІВ


Поверхня композитного басейну дуже гладка, покрита шаром ізоляції, що дозволяє утримувати тепло і зменшувати експлуатаційні витрати. Шви на поверхні композитного басейну відсутні, що полегшує його очищення. Матеріал композитного басейну надзвичайно міцний і корозійно-стійкий. Сонце і вода, що містить дезінфікуючі реагенти, не приносять йому шкоди.

                                                                                                                                           

 1. Швидкість і простота монтажу. 4-7 днів.
 2. Легкість конструкції. Менше навантаження на підставу. Можливість установки на поверхах і дахах будівель.

 3. Велика механічна міцність. Питома міцність конструкції більш ніж в 3 рази вище міцності бетонної чаші.

 4. Довговічність в 2-2,5 рази вище. Несуча основа - скло, яке не схильне до старіння.

 5. Менша теплопровідність. Збереження тепла в басейні.

 6. Монолітність облицювання (навіть на складних формах).

 7. Виготовлення в заводських умовах дає заводське якість.
 8. Велика механічна міцність. Питома міцність конструкції більш ніж в 3 рази вище міцності бетонної чаші.

 9. Монолітність облицювання (навіть на складних формах).
 10. Довговічність в 2-2,5 рази вище. Несуча основа - скло, яке не схильне до старіння.

 11. Менша теплопровідність. Збереження тепла в басейні.

 12. Можливість демонтажу і перенесення басейну.

 13. Наявність складних геометричних форм в басейні.

 14. Легкість при митті басейну. Гладкі монолітні поверхні.
 15.  Відсутність забруднень плиткових швів. Немає чистки і перетирання швів.

Переваги керамічних басейнів Compass Pools


 1. Найбільший виробник композитних басейнів в світі. Більш 10 000 басейнів щорічно. 7 заводів - 2 в Австралії, 3 в США, 2 в Європі.

 2. З 1980 року - 32 роки на ринку. Якість реально перевірена часом.
 3. Багаторічний досвід експлуатації в суворих умовах спеки (Австралія) і холоду (Аляска-США, Канада, північна Європа)
 4. Compass Pools має власний завод з виробництва 3D Gel-coat (запатентовані тривимірні покриття), вініл-кераміки і синтетичних смол для виготовлення басейнів. Завод Genkem в Австралії.

 5. 20 років реальної юридичної гарантії на міцність.

 6. 20 років реальної юридичної гарантії на гідроізоляцію.

 7. 10 років реальної юридичної гарантії на поверхню - безпрецедентна гарантія.

 8. Компанія Lord-x з 18 по 21 вересня 2012 року участником виставки COMFORT HOUSE, яка є логічним завершенням будівельного форуму INTERBUDEXPO.


 9. Застосування запатентованої керамічної технології на основі високотехнологічної кераміки NASA. Це дозволило в два рази поліпшити основні якості басейну: міцність, довговічність і гідроізоляцію. А також в три рази зменшити теплопровідність. При розгляді поперечного перерізу композитного басейну Compass можна побачити «керамічну начинку». Це та «начинка», яка робить басейни Compass особливими. і яку Compass вважає своїм проривом, яка гарантує, що Ви купуєте найміцніший, довговічний і найпередовіший композитний басейн в світі. Керамічна технологія є базовою, основоположною, а не додатковою опцією (доп. Шаром).


 10. Використання запатентованих поверхневих покриттів (3D Gel-coat). Глибокі об'ємні кольору надзвичайно красиві. Вони мають унікальну стійкість. Це дозволяє давати 10-річну гарантію. Завдяки глибокому перецвету на них також практично непомітні дефекти, які може завдати людина при експлуатації. На відміну від однотонних кольорів, поверхня басейну Compass є не тільки «красивим обличчям», а й служить ще одним прикладом наукового підходу Compass до кожного аспекту виробництва басейнів.Перед винаходом Bi-luminite ™ всі басейни покривалися звичайним покриттям (гель-коата). Деякі покриття були «плямистими», а деякі імітували мармур. Compass в корені змінив вигляд композитного басейну, застосувавши тонкі рефлектори і два кольорових шару замість одного.

 11. Вишукані та неймовірно ергономічні форми. Кожна з форм створена з глибоким змістом на підставі багаторічного досвіду експлуатації. Дизайн форм запатентований.
 12. Всі заводи пройшли міжнародну атестацію якості ISO 9001.

 13. Багаторазовий переможець міжнародних конкурсів дизайну, технологій і якості продукції.

 14. Басейни Compass Pools мають три незалежних шару гідроізоляції.
 15. Немає великих ребер жорсткості. Басейн має високу міцність в будь-якому місці. Масивні ребра жорсткості, що компенсують недоліки міцності не потрібні. Басейни Compass Pools мають плоскі ребра жорсткості SBR® (sandwich balsa rib). Вони виготовляються за технологією «сендвіч» із застосуванням деревини бальзам. Це цінна порода використовується при виготовленні корпусів яхт, дощок для серфінгу та сноуборду, в літакобудуванні. Бальзам - відмінні співвідношення міцності, легкості, тепло- і водостійкості. Зазвичай для виготовлення ребер жорсткості застосовують картон або пористі полістироли.

 16. Басейни Compass Pools мають 100% ремонтопридатність. Навіть найглибші пошкодження завдяки особливостям покриттів відновлюються без сліду.

 17. Не тільки ступені, але і дно басейнів Compass Pools має протиковзку поверхню slipstop®. Вона не розрізнена на вигляд, але не дозволяє послизнутися в будь-якій точці басейну. Перепад глибини в басейні як би затягує дитини по слизькому дну в глибоку частину, але басейн Compass Pools перешкоджає цьому.

 18. Зручні поручні integrail® по периметру басейнів Compass Pools розташовані біля дзеркала води. Вони забезпечують підтримку як дітям, так і дорослим.

 19. Басейни Compass Pools можуть оснащуватися системою самоочищення VantageTM. Система вбудовується в басейн при його виготовленні. VantageTM дозволяє не тільки очистити ступені і дно басейну, а й рівномірно розподіляти тепло. VantageTM надає комфорт перебування в басейні і економить на обігріві води. Завдяки ретельному перемішуванню води VantageTM також дозволяє зменшити витрати на препарати по догляду за водою (хімію). VantageTM - найкраща автоматизована система очищення композитних басейнів Compass і VantageTM - ідеальне поєднання. Compass Vantage очищає поверхню басейну за Вас.Форсунки, вбудовані в дно, щаблі й сидіння в строго визначеної послідовності створюють потужні потоки води, що направляються уздовж дна і на стінки. Бруд, пісок, листя і будь-який інший сміття переміщаються до спеціального пристрою збору сміття Vantage MDXTM. Таким чином, басейн очищається автоматично!

 20. У басейн Compass Pools може бути вбудовано Жалюзійні покриття rollo cover. Для цього спеціально сконструйовані кілька моделей. Rollo cover - це найбільш красиве, зручне і функціональне з покриттів для басейнів.


<< Назад