Гідромасаж в басейні або СПА


Чистий, гаряча вода здатна творити чудеса. Особливо, коли вона ласкаво вирує в спа "HotSpring" і затишно огортає з усіх боків. Це цілюща дотик води називається - гідромасаж.


Дія гідромасажу полягає в розслабленні затиснутих м'язів і синтезі ендорфінів - натуральних, що народжують почуття приємного спокою і блаженства.

це допомога, яка так необхідна нам, щоб знову відчути смак до життя. Це універсальне, а головне, природний засіб відновить ниючі м'язи і натруджені суглоби, поверне відчуття світу з самим собою.

Гідромасаж - удотворний ефект в спа басейні

Три фактори забезпечують чудотворний ефект спа: тепло, невагомість і масаж. Діючи разом, вони відновлюють життєві сили і сприяють оздоровленню організму.


Занурення в гарячу воду підвищує температуру тіла і покращує кровообіг. Зниження ваги у воді майже на 90% істотно зменшує навантаження на суглоби і м'язи і викликає приємний ефект невагомості. Масажує вплив створюється спрямованої струменем води і повітря.

Дія гідромасажу полягає в розслабленні затиснутих м'язів і синтезі ендорфінів , що народжують почуття приємного спокою і блаженства.


Вплив спа не обмежується тільки цим. 15 хвилин в спа вранці - це сеанс фітнесу - несе заряд енергії та бадьорості на цілий день.


Вечірній гідромасаж гарантує глибокий і спокійний сон.

Спа - це новий спосіб турботи про себе. Це стане ще однією здоровою звичкою, потреба в якій ви будете відчувати щодня.

 

<<Назад