Показання для прийняття СПА

Спа - реальний засіб підтримувати себе у формі для всіх фізично активних людей і просто необхідність для тих, хто веде малорухливий спосіб життя.

Ефективну профілактичну дію "HotSpring" визнали фахівці, що займаються проблемою поліартриту. Гідромасаж в спа "HotSpring" - найкращий спосіб заспокоїти біль малорухливих запалених суглобів і усунути застійні явища в м'язах

Фізіологічний і психологічний ефект впливу процедур спа на організм миттєво проявляється. При зануренні в спа цілюща сила води посилюється дією тепла і відчуттям невагомості, знімається навантаження на хребет і суглоби. Під дією тепла розширюються кровоносні судини, що сприяє поліпшенню кровообігу, відбувається відновлення живлення м'язової тканини і очищення її від двоокису вуглецю. Невагомість сприяє ще більшого розслаблення м'язів і суглобів. Масажну дію на м'язову тканину блокує больові відчуття, шляхом впливу на рецептори нервових закінчень.

Вас турбує безсоння? Безсоння часто є результатом напруженого спосібу життя і повного стресу. При дослідженні стану сну виявилось, що перебування в гарячій воді перед сном допомагає механізму терморегуляції організму понизити температуру тіла, що сприяє більш швидкому засипанню.

Гідротерапія в спа - це засіб боротьби з накопиченою втомою, викликаною напруженою роботою протягом року, набуття здоров'я і свіжості. Є всі підстави стверджувати, що спа найбільш дієвий і вигідне вкладення грошей для тих, хто шукає новий спосіб турботи про себе і прагне підтримувати душевну і фізичну рівновагу.

 

Полегшення болю

Артрити

Розмістіть впритул до форсунки ділянку тіла з больовими відчуттями, викликаними артритом. Вплив тепла гарячого струменя при гідромасажі заспокоїть біль в суглобах.

Люмбаго (простріли)

Обертові форсунки створюють пульсуючий масаж, який поступово знімає біль в нижній частині спини.

Ревматизм

Регулярний м'який вплив гідромасажу на область запалених суглобів дозволяє попередити загострення болю.


Відновлення після травм

Розслаблюючу дію гідромасажу в спа є ідеальним фоном для процесу природного відновлення.


Целюліт

Дія гідромасажу на тканини організму викликає активну циркуляцію лімфи. Тим самим Ви перешкоджаєте появи непривабливих ділянок "апельсинової кірки" при целюліті. Гідромасаж добре доповнить курс класичного "сухого" антицелюлітного масажу і зніме неприємні хворобливі відчуття після нього.

 

Регулярні тренування складають істотну частину Вашого здоров'я і гарного настрою.

 

Спортсмени

Пошкодження м'язів

Пошкодження м'язів обмежують Вас і перешкоджають Вашим регулярним тренуванням. Ви зможете швидко відновитися, щодня приймаючи гідромасаж.

Обмежена рухливість м'язів

Коли Ваші м'язи настільки "одерев'яніли", що Ви ледве пересуваєтеся навіть звичайним кроком, то Вам буде достатньо прийняти сеанс гідромасажу в спа, який сприяє звільненню молочної кислоти з м'язів і повертає Вам гарний настрій.

Розтягнення

Відчувши розтягнення, немає кращого способу позбавитися від дискомфортного стану, ніж прийняти гідромасаж в спа


Життя в напруженому ритмі

Життя в напруженому ритмі порушує душевну рівновагу


"Емоційний стрес і хвилювання можуть прискорити процес старіння", - доктор Діпак Копра, провідний терапевт.

Напруга і стрес

Коли робота повністю поглинає Вас з раннього ранку до пізнього вечора, Вам потрібно провести у Вашому спа всього 30 хвилин, щоб повністю зняти втому і стрес.

Комплексні вправи

Багато з нас не мають можливості відвідувати тренажерні зали для зміцнення здоров'я. Тоді спа в домашніх умовах надасть відмінну можливість для різних комплексів водних вправ.

Навантаження

Вантаж, який Ви щодня "носите", може бути в дійсності набагато більше того, який Ви піднімаєте - сюди додається сила тяжіння. Стан невагомості, одного разу випробуване Вами в спа, прекрасно знімає навантаження з суглобів і хребта.

<<Назад