Матеріали неперевершеної якості для СПА басейнів


СПА бпассейн hotspring
СПА  hotspring
СПА бпассейн hotspring под дерево
Що таке краса? Зовнішні обриси, що радують око? Вигляд, що відповідає Вашому розумінню краси і сучасного світовідчуття? Приємність від дотику форм і дотику? Внутрішній зміст, що з'єднує простоту і багатство? Як в красі співвідноситься тимчасове і постійне?

Краса, що йде в майбутнє

Спа "HotSpring" відрізняє не тільки досконалий гідромасаж, а й цікаві рішення, покладені в основу конструкції і дизайну. Ендюроловий корпус створений для максимальної релаксації і довготривалого використання. Витончені і плавні лінії спа "HotSpring" втілюють європейський стиль і сучасний дизайн.

Корпус, що витримує будь-екстрим

Ендюрол - запатентований композит, що формується під дією високих температур і тисків. Ця технологія повністю виключає розшарування корпусу спа. Ендюрол не схильний до впливу хімічних речовин, жирів, бактерій, спеки та холоду. Будучи стійким до ультрафіолетових променів, корпус не вицвітає і не жовтіє. Злегка шорстка фактура поверхні приємна на дотик і виключає ковзання. Наплив краю корпусу, який виступає над зовнішнім обрамленням спа, захищає його від води.


Продумане пристрій внутрішнього простору дає можливість повного занурення в воду. Багаторівневі сидіння можуть вмістити як дорослих, так і дітей. Безбар'єрна планування чаші спа дозволяє розташуватися в будь-якій позі і робить кожне місце зручним. Ми навіть помістили м'які підголовники над кожною форсункою "МотоМассаж" для більшого комфорту. А коли Ви захочете прохолоди - просто переміститися на спеціальне високе сидіння.


 

Обрамлення кожного спа "HotSpring" - це краса, гідна споглядання, створена на довгі роки. Революційний матеріал "Евервуд", з якого виготовлено обрамлення, з'єднує теплоту і красу натурального дерева з довговічністю твердих полімерів і простим відходом.

 

<<Назад