Інженерні рішення при будівництві басейнів


Саме те, що не видно оку, робить спа "HotSpring" таким надійним


Безотказный нагреватель воды в бассейне - hotspringБезвідмовний  нагрівач
"НоуФол-1500" - ніяких турбот!

Схема работы бБезотказного нагревателя воды в бассейне - hotspring

Нагрівач - це, як правило, найбільш уразливий елемент спа. Справа в тому, що контакт термоелемента з водою викликає корозію, що істотно знижує термін служби більшості нагрівачів. Тому багато виробників відмовляються від гарантійного обслуговування нагрівачів, якщо їх поломка пов'язана з корозією нагрівальних елементів під впливом хімічних речовин, що містяться у воді.

Наш запатентований нагрівач "НоуФол-1500" є щасливим винятком із цього правила. Використання спеціальних труб з нержавіючої сталі, за якими подається вода, виключає контакт термоелемента з водою. Таким чином, хімічна корозія виключена. Тому ми даємо дворічну гарантію на нагрівач незалежно від впливу речовин, що містяться у воді.

Насоси - витонченість індженерних рішень

В большинстве других спа насоси подвійного режима використовуються вимушено: один режим - для гідромасажу, інший - для фільтрації. Робота в двох режимах різко знижує ресурс насоса.


У спа "HotSpring" ця проблема вирішена раз і назавжди. Окремий циркуляційний насос "СайлентФло 5000" забезпечує постійну фільтрацію, гарантуючи чисту і гарячу воду 24 години на добу. У насосі "СайлентФло 5000" передбачена функція щоденного автоматичного відключення на 8 годин при використанні спа в спеку або в вентильованих приміщеннях з метою запобігання збою показань температури води.

 

У напірного насоса "ВейвМастер" одна-єдина задача - доставити кращі відчуття від гідромасажу шляхом створення потужного потоку через все форсунки.

Насос для воды в спа - СайлентФло 5000

Насос "СайлентФло 5000" підтримує воду в спа чистої і гарячої цілодобово, працюючи надійно, безшумно і дивно економно.

Гарантийный талон на hotSpring

Все спа "HotSpring" мають комплексну гарантію виробника: на корпус - два роки; від протікань - один рік; на електричні компоненти і насоси, форсунку "МотоМассаж", перемикачі - один рік; від поломки, від дефектів матеріалів або дефектів складання - один рік; на нагрівач "НоуФол - 1500" - два роки; на обрамлення "Евервуд" і орнамент із японської глазурі - один рік.

 

<<Назад