Система догляду за водою "ЕверФреш" - бездоганна!


Природа сама подарувала нам спосіб очищення озоном і сріблом. Щоб наблизитися до того, я це  
робиться в природі, ми застосовуємо систему "ЕверФреш". Вона поєднує в собі використання префільтр, очищувальну силу озону і бактерицидні властивості іонів срібла. Це значно спрощує догляд за водою у Вашому спа, і вона завжди залишається чистою і прозорою. З системою "ЕверФреш" вода завжди природно чиста у всіх спа "HotSpring"


Префільтр "ФрешСтарт"

Префільтр "ФрешСтарт" забезпечує очистку води при заповненні спа. Префільтр, приєднаний до садового шлангу, швидко і ефективно очистить воду від іржі, бруду, водоростей і хімічних речовин.

 

 

 

Високопродуктивна система озонування 

Високопродуктивна система озонування "Фрешвотер III" безперервно впорскує в воду мільйони найдрібніших бульбашок з високою концентрацією озону, тим самим нейтралізуючи шкідливі домішки при зіткненні з ними. Процес збагачення води озоном відбувається в спеціальній 3-х метрової контактної камери для кращого змішування озону і мінімальної втрати газу. На відміну від озонаторів, що використовують ультрафіолетові лампи, які постійно вимагають дорогої заміни, наша система використовує колбу коронного розряду, практично не потребує обслуговування. На відміну від систем озонування, які відключаються при користуванні форсунками, система "Фрешвотер III" працює цілодобово.

 

 

 

 

 

Срібна капсула "ФрешВотер Ag+"

Іони срібла, одне з найкращих природних дезінфікуючих засобів, пригнічують ріст і розмноження бактерій в процесі постійної циркуляції води. Срібна капсула служить 4 місяці, постійно насичуючи воду в спа іонами срібла (ефект "живої води").

 

 

 

 

<<Назад