Енергоекономічність


Рахунки за електрику не повинні затьмарювати  вашу радість

Спа "HotSpring" сконструйовані для повної релаксації і для вашого задоволення. Чи не обмежується час проведення в самому спа, боячись отримати космічні суми за електроенергія. І ось чому. У спа "HotSpring" передбачена повна теплоізоляція корпусу з пінополіуретану. Пінополіуретан напилюється пошарово, зі збільшенням щільності в особливо важливих зонах. На відміну від більш дешевих видів піни, що застосовуються в інших спа, наш пінополіуретан відповідає вимогам, що пред'являються до теплоізоляції промислових холодильних установок.


Всі спа "HotSpring"комплектуються термоізолюючою кришкою особливої ​​конструкції, щільно прилягає до спа і зберігає дорогоцінне тепло води.


 

Наш енергозберігаючій насос "СайлентФло 5000" спожіває таку ж Кількість ЕНЕРГІЇ, як одна лампочка 75 Вт, а напірний насос "ВейвМастер" Розроблення таким чином, щоб при малому споживанні електрики працювати з максимальною продуктивністю. КОЖЕН насос в спа "HotSpring" підпорядкованій Виконання єдиного завдання - Забезпечити максимальний ефект при мінімальних витрат.


Завдяки унікальній конструкції, в спа "HotSpring" відбувається регенерація тепла, отриманого при роботі обладнання. Тепле повітря надходить назад в спа через форсунки. На відміну від інших, в спа "HotSpring" відсутні холодні потоки повітря в гідромасажних струменях, і не відбувається охолодження води під час гідромасажу.

 

Завдяки оптимізації експлуатаційних характеристик, спа "HotSpring" споживає в місяць в середньому (тобто коли їм користуються раз в день) від 150 до 300 кВт-год на місяць.

  • Кожен спа комплектується спеціальною термоизолирующей кришкою, яка щільно прилягає до бортів, відрізняється невеликою вагою і покрита вінілом, розрахованим на контакт навіть з морською водою. Кришка кріпиться до спа застібками-замками.

  • За бажанням можна замовити підйомний механізм кришки спа (ліфт). В цьому випадку кришка знімається і стає на місце практично без зусиль. При цьому Ви економите простір.

<<Назад