Що таке спа?


Сьогодні майже кожна людина відчуває необхідність знайти баланс між роботою і відпочинком, своїми розвагами, спілкуванням з сім'єю і друзями. Про це так багато пишуть і говорять.

 Телевізор, читання, вечірки, рідкісні і короткі відпустки не в повній мірі дають нам те розслаблення і відновлення, які так необхідні щодня.

На щастя, є таке унікальне місце, де ви можете зібратися з сім'єю або з друзями і відчути непередаючи словами реальне відчуття щастя і блаженства. Тут насправді відпочиває і душа, і тіло. День за днем, тиждень за тижнем, рік за роком. В атмосфері затишку і комфорту Вашого будинку або під відкритим небом, в тиші вашого двору.

 

Це місце називається гідромасажним басейном - спа "HotSpring".

Ласкаво просимо в чарівний світ спа "HotSpring"


Спа "HotSpring"це автономні системи, створені на основі найсучасніших матеріалів і передових технологій, що забезпечують ні з чим незрівняний гідромасаж в гарячій і ідеально чистій воді.

Спа "HotSpring"це прикраса найпрестижнішого, елегантного інтер'єру або заміського ландшафту і влітку, і взимку.


Спа "HotSpring"це ваш власний водний курорт, що дарує здоров'я і гарний настрій на довгі роки.


Рукотворними "гарячими джерелами" спа "HotSpring" користуються мільйони людей в різних країнах, включаючи найвідоміших і найвпливовіших, таких як президенти США і зірки Голлівуду.

 

Кожного в спа "HotSpring" чекає зустріч з неповторним блаженством і відчуттями спокою, радості, здоров'я - відчуттями істинної релаксації!


Назва спа походить від легендарного, відомого вже протягом двох тисяч років, геотермального курорту в Бельгії - "Спа". Саме тут все, хто піклується про здоров'я і красу тіла і духу, знаходять їх за допомогою чудотворних гарячих джерел, що стали прообразами гідромасажних басейнів-спа. Ось так спа став всесвітнім символом здорового способу життя


<<Назад