СПА басейн «HOTSPRING»

Ми з повним правом стверджуємо: "Ніщо не розслабляє краще спа« HotSpring ».

Чому? Відповідь проста: "Жоден спа в світі не має такого розмаїття унікальних форсунок, що працюють в досконалої гармонії". Дія і положення кожної форсунки продумані і реалізовані так, щоб забезпечити максимальний ефект і задоволення.


Технологічні особливості СПА «hotSpring»

 Всі наші форсунки можна налаштувати на створення потрібного Вам впливу - від глибокого стимулюючого масажу до м'якого і ніжного дотику. Мало того, робота форсунок контролюється легко доступними перемикачами. Ви самі вибираєте потужність струменя і співвідношення води і повітря в потоці. Система управління форсунками "СмартДжет" дозволить зібрати воду в різні комбінації форсунок і досягти повної гармонії струменя і Ваших відчуттів шляхом простого повороту ручки. За рахунок створення власної конструкції форсунок і оптимізації системи підведення води втрати потужності водного потоку зведені до мінімуму.

Всі системи спа "HotSpring", немов тонко налаштовані музичні інструменти, виконують для Вас найбільшу і неповторну симфонію умиротворення, спокою, єднання з природою.

Запатентована масажна подушка "ДрімДжет"

Забезпечує Вам прекрасний масаж шиї, при чому без шуму і розбризкування  води. Вібрація обертових форсунок, розташованих під подушкою, знімає напругу м'язів шиї. Представлена ​​тільки в моделі "Ландмарк", подушка "ДрімДжет" може регулюватися по Вашому зростанню для зручності користування.

Массажная подушка для СПА бассейна
Система форсунок "Квартет"

Система форсунок точного дії "Квартет", розташована над кожною форсункою "МотоМассаж", працює немов додаткова пара рук, розминаючих шию і плечі.

Система форсунок для бассейна "Квартет"
Форсунки "М'яка Сімка"

Форсунки "Мяка сімка" є однією з відмінних рис  "HotSpring".

Великий потік води через форсуни ( Мяка сімка) представляє собою 14 центрів ніжного дотику, які впливають на ваші плечі івехню частину спини, допомагає розслабитися , і краще відчути своє тіло .

Форсунки "Мягкая Семерка" для бассейна
Форсунка "МотоМасаж"

 

Уявіть собі потік води, що ковзає вгору і вниз вздовж спини, який подібно накочує хвилі ласкаво розгладжує стомлені м'язи і розслабляє найдрібніші вузлики напруги, немов швидка річка, протягом якої забирає геть втому і стрес. Тільки в спа "HotSpring"!
Форсунка "МотоМассаж" для СПА-бассейна Форсунка "Мото - Массаж" для бассейнов и спа Форсунки "МотоМассаж" для дачных бассейнов

Форсунка "МотоМассаж" для СПА
Гідромасажні форсунки

Гідромасажні форсунки

Гідромасажні форсунки - потужні, що забезпечують спрямований потік води за допомогою змінних насадок. Прямоструйних насадка збільшує потужність струменя, за рахунок чого посилюється ефект гідротерапії. Вихрова з V-подібним потоком - створює пульсуючий масаж

Гидромассажные форсунки для СПА  Гидромассажная форсунка для СПА
Система форсунок "ДжетКластер"

Унікальна система форсунок "ДжетКластер" призначена для повного масажу спини і розташована за основними меридіанами точкам. Їх м'яка, але проникаюча стимуляція допомагає випробувати глибоке розслаблення, отримати заряд енергії, зняти втому і перевтома.

Система форсунок "ДжетКластер" для СПА
Форсунка "ФутСтрім"

Ниючі м'язи стоп і нижньої частини спини потребують особливої ​​силі форсунки "ФутСтрім". Енергія її водного потоку в два рази сильніше будь-гідромасажною форсунки.

Форсунка для спа "ФутСтрим"
Система форсунок "ФутВелл"

Після тривалого дня, проведеного на ногах, немає нічого кращого, що відновлює масажу нашої системи "ФутВелл". Вона надасть максимально полегшує дію на втомлені, перевтомлені ступні ніг. На стопі розташована велика кількість точок рефлексотерапії, пов'язаних з усіма частинами тіла. Масаж цих точок має безсумнівним цілющий ефект.

Система форсунок для бассейна "ФутВелл"
Система настройки "КомфортКонтроль"

 

Система "КомфортКонтроль" дозволяє Вам налаштувати роботу спа під себе для максимального комфорту і задоволення. Ви легко можете керувати силою гідромасажною струменя, додаючи повітря для інтенсивного масажу, або зменшуючи його, для більш м'якого гідромасажу.

Система настройки "КомфортКонтроль"  Настройка "КомфортКонтроль"

Тонкая настройка форсунок для спа "КомфортКонтроль"

 <<Назад